Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakótárssal való gondok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótárssal való gondok! Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
4-en lakunk együtt csajok az egyetem miatt. Az egyik lakótársam, akit 10 éve ismerek, elvileg barátnők is vagyunk, baromi furán viselkedik velem az elmúlt napokban. A 2 lakótársunkat úgymond igyekszik ellenem fordítani, olyan témákat hoz fel mindig, amikhez csak ők tudnak hozzászólni, én csak hallgatok. Mikor összeköltöztünk akkor nagyon együtt működően laktunk a lakásban, úgy főztünk, mostunk, de a héten is neki fogtak mosni ketten míg én tanultam és tőlem meg sem kérdezték, h esetleg van-e valami holmim, amit ki kellene mosni... Egyszerűen látszik azon a lakótársomon, h valami gondja van. Ezt azóta vettem észre, miután szerdán haza értem egy nagyobb egyetemi buliból, amire ők nem jöttek el a pasijaikra hagyatkozva. A másik 2 lakótársak beszélnek velem, de ha ott van ez az utálkozó, akkor mindketten megváltoznak... Holnap utazok vissza és az egyik lakótársam már ott lesz. Megkérdezzem először tőle, h mi a baja a csajnak?
2014. okt. 4. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Csajok egymást között furkálódók, alattomosok, jobb ha megbarátkozol vele egy életre. Ezért is szeretek csajokkal együtt lakni, mert velünk teljesen másképp viselkedtek.

F

2014. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

először is, mert nem bírom kihagyni: lakótárSAMon. :D

másodszor: ne a kettőt vagy a másikat kérdezd meg, hanem azt, aki (idézem) " A másik 2 lakótársak beszélnek velem, de ha ott van ez az utálkozó, akkor mindketten megváltoznak... " megjött azzal beszélj. lehet az is, hogy a buli után / előtt v valamikor a környékén valaki mondott neki valamit (és persze hazudott) és ezért ilyen. sry a fogalmazásért de most ki vagyok. :D

2014. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
első válaszolónak; na ez igaz :DD
2014. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. köszi a javítást, de külföldön élő magyar vagyok, ezért ne lepődj meg a helytelen nyelvtanomon! :)


Amúgy én is ezt gondolom, h ez itt a probléma... H míg én buliztam, ők hárman pletykáltak. Én egészen más világban élek, mint pl ők ketten a másik csajjal. Ők szoli, hajfesték, műköröm, Amensia ruhák stílusúak, én meg az egyszerű kategóriás. Nem hanyagolom el magam, de egyszerű ruhákat viselek. Én barátkozok az osztálytársaimmal,velük is kijárok a városba, míg ők csak ketten mennek mindenhová, másokkal nem..

Az egyik órán beszélgettem az egyik fiú osztálytársammal, akivel jól kijövünk egymással és úgy tűnik, h a csajszinak tetszik a srác és mivel meglátta, h én milyen jóba vagyok vele, egyből oda jött hozzám és elkezdett csacsogni velem, h a srác rá is figyeljen...

2014. okt. 4. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én ezért utálok lányokkal lakni. mindig ilyesmi hát mögötti pusmogások meg utálkozások mennek. próbáld velük megbeszélni. ha nem változik a helyzet, keress más lakást. 24L
2014. okt. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!