Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen sracnak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen sracnak mennyi eselye van ma?

Figyelt kérdés
Oszinte leszek lassan 21 leszek es nem volt meg baratnom. Duci voltam es zarkozott. Most azt gondolom mar nincs hatalmas gond a kulsommel mert sportolni kezdtem, latszik a hatasa. A zarkozottsag azonban megmaradt. Nagyon szeretnek egy baratnot elegge tudna motivalni mindenben. De attol felek elkestem ennyi idosen mar nem fogjak toleralni a tapasztalatlansagomat :/
2014. okt. 5. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
hát inkább akkor olyan csajokkal ismerkedj, akik szintén kevésbé tapasztaltak, talán ez megoldás lenne
2014. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy te elkésve. Ne áruld el, hogy nincs tapasztalatod és észre se fogja venni, hidd el. Amúgy meg, nem hiszem, hogy az gondot okozna bárkinek is, hogy tapasztalatlan vagy. :)
2014. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen találtam legelőször barátnőt.

Nem könnyű de nem is lehetetlen dolog.

2014. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bátorság, nagyfiú! :) Az én előző párom is ilyen volt, és az ég világon semmi baj nincs ezzel, az más kérdés hogy én nem bírtam tovább olyan kis mamlasz volt szegény. De, nem mindenki egyforma, te lehet egy teljesen más típus vagy mint ő volt!:) Sok sikert.
2014. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezek alapján nekem szimpatikus vagy, főleg, mivel - bár már volt barátom - szexuális téren én se vagyok tapasztalt. :) Szóval hajrá! ;)

17/l

2014. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, aranyosak és kedvesek vagytok :)

Egyébként egy 17 éves, egyébként érett gondolkodású lány nekem is szimpatikus tudna lenni :)

2014. okt. 5. 23:14
 7/10 Robcsi84 ***** válasza:
Az lehet, de kerüld a szóismétlést!
2014. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked is erdemes volt irni, remelem megnyugodott a pici lelked hogy beszolhattal. Aludj inkabb :)
2014. nov. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az itteni lányokat kerüld..
2014. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
itt is vannak normálisak, amúgy meg nem vagy elkésve, én később találtam vkit, sztem csak normálisan kell viszonyulni a másikhoz, szeretni, az már fél siker. de lehet, h csak én vagyok ilyen hülye, h ezt gondolom. :D
2015. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!