Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha a csaj ducibb (súlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a csaj ducibb (súlyosabb), mint a barátja?

Figyelt kérdés

A barátom 178cm 60kg, és meg 170cm 60kg, és néha elég cikinek érzem, hogy nagyobb darab vagyok nála. (Vastagabbak a lábaim, meg úgy általában is :( )


Ez nagyon fura?


2014. okt. 6. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na neeeee egy nőnek legyen is vastagabb lába pontosabban akár vastagabb combja, szélesebb csipője hát ettől vagy nő ne szórakozz tökéletes vagy!
2014. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A barátod egy kis szar! Te viszont pont az ideálom lehetsz!
2014. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk neki meg vastagabb a farka.
2014. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Én alacsony husi vagyok, a barátom meg magas és vékony. Érdekes látvány lehetünk, de én nem tartom cikinek :)
2014. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még papírnehezéknek is kevés, bár ízlések és tankelhárító ágyúk, ahogy mondani szokás, ha neked ez jön be, hát légy boldog.
2014. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mit akartál mondani pontosan, kedves utolsó?
2014. okt. 6. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Már ez is baj lenne?,szerintem nem ciki cseppet sem.
2014. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Muti egy képet magadról!


A srácot meg dobd ki, megvedeni se tudna az utcán.

2014. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En 166 cmsen vagyok 57-8 kg es egyaltalan nem szamitok ducinak pl nadragbol: 36 altalaban, polo: S-M, te szerintem megvekonyabb benyomast keltesz. Azert mert nem 55 kg vagy?:D de hat hozza 170 cm magas vagy nem 163:D
2014. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Uuuristen mennyi gyökér idiota invázió van vagy mi??? Mért lenne ciki??? Ha szeretitek egymást nem az 1 eleve nincs nagy külőmbség van enél sokkal nagyobb tulsulykülömbség is ha szereted és ő is szeret boldogok vagytok együt akk ilyen nem értem hogy fordulhat meg a fejedben?! Nekem már volt olyan kapcsolatom hogy a nő akivel együtt voltam nagyobbdarabb volt és mindenki nem csak a sulyára de rá is azt mondta hogy nem hozzám való mert szép vagyok hejes melém egy kiss vékony vagy magas vékony illene és elküldtem a busba őket senkinek semmi köze ahoz hogy kivel vagyok ha szeretem és elvagyunk ha valakivel boldog vagy jolérzed magad vele akk mind 1 hány kg mije. A haja zsidó, vagy cigány, lehet 2 farka is 8 fülel ha ti igy szeretitek egymást ahogy még ja sok buta ember szerint gáz is akk is sza**rd le a lényeg hogy neked gáz e nembeszélve arrol hogy ha tulsulyos vagy akk örülj hogy szóba ált veled és szeret és ő nemszégyeli magát veled.... Gondolkozz ha már 2 között gáz valaki akk az te vagy férfi test könyebben alakitható női nehezebben... Szal a lényeg ne légy.buta és légy egyéniség ne mások mondják meg mi ciki mi nem párt is igy akarsz válasutani mindenki mondja neked ő illene hozzád stb akk odamész és felazeded mert aztmondták?? WTF???!!!
2014. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!