Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha létezne szerelem elleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezne szerelem elleni gyógyszer, bevennéd?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, csak a szenvedés van a sok hülye érzéssel...
2010. jan. 23. 11:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h egy rossz szerelemmel nehéz az élet.

De gondolj bele milyen lenne szerelem nélkül.

Nem lenne aki magához húz, simogat, megcsókol,becézget.

Szenvedély és érzelem nélkül lenne csak igazán nehéz az élet.

Nem venném be, semmi képp. :D

2010. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
figy biztos hallotad már azt a mondást "ami nem öl meg az erősít" meg kell tanulnod túllépni a rossz érzéseken ez is az életre nevel minket hogy boldogulni tudjunk a saját lábunkon (remélem segítettem)
2010. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))) Komolyan aranyosak vagytok.
2010. jan. 24. 10:26
 14/16 anonim ***** válasza:
túladagolásban halnék meg ha lenne olyan, ez biztos. :D
2010. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sosem szenvedtem még szerelem miatt de már önmagában az kiborít ha nem tudok teljesen aggyal gondolkozni úgyhogy szerintem bevenném.
2010. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem tudnék nélküle élni ha lenne. Remélem egyszer feltalálják, és akkor majd túladagolom :D
2013. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!