Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az baj ha egy kapcsolatban a nő fizet mindent?

Figyelt kérdés
Mindent alatt azt értem hogy bárhová elmennek, mozi, vacsora, az egészet a nő állja. Mert a férfinak nincs pénze, viszont a nő emiatt nem akar az utcán élni, szeretne néha programokat szervezni így ő fizet. A másik az összeköltözés, ha szeretnének együtt élni aztis a nőnek kellene teljes egészbe fizetni, bérleti díjat meg rezsit. Pedig szó sincs gazdag szegény viszonyról, mindketten ugyanannyit keresnek, csak neki olyan adósságai, költségei vannak hogy alig él meg, a nő viszont szülőkkel lakik és nem nagyon vannak kiadásai. De ha összeköltöznek és albérletet kell fizetni akkor már a nőnek se fog semmi pénze maradni. Pedig ez fontos lépés lenne mert különben lassan tönkremegy a kapcsolat, amiatt hogy nem tudnak soha lakásban találkozni, együtt aludni, ami része lenne egy szerelemnek.
2014. okt. 10. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:

egy ideig nem gáz.

érdekes helyzet lenne, de nem lenne gáz, viszont tudasd vele h nem lesz ebből rendszer, mittudomén max pár hónap, addig rendezze a költségeit.

de sztem mentsd ami még menthető

23F

2014. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem néz ki jól
2014. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, gáz ha a nő fizet.

A férfi hol lakik most? Miből fizeti a lakbért és a rezsit? Most is fizetnie kell valamiből ezeket, akkor összeköltözés után nehogy már a nő fizessen mindent.

Én biztos nem költöznék össze egy olyannal akit nekem kell eltartani.

2014. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valóban jó kérdés, hogy hol lakik most a srác? Miután most is fizetnie kell valahol, így biztos nem kéne a nőnek állnia az egészet..
2014. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő most nem fizet semmit, ingyen lakik egy idős rokonánál.
2014. okt. 10. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy a pasinak milyen költségei és adósságai vannak... Talán keressen valami másodállást és akkor lesz pénze.

Szerintem nincs az a nő, aki elviselné hogy eltartson egy férfit. Nem is tudnék férfiként tekinteni arra akit én tartok el. Az ilyeneket élősködőknek nevezik.

2014. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem lennék így együtt senkivel. Átmenetileg elfogadható, később, házasságban, sok év múlva is előfordulhat, hogy az egyik fél elveszíti az állást, még az is oké.

Na de alapból így kezdeni..ez maximum átmenetileg elviselhető.

2014. okt. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ingyen lakik egy rokonnál, akivel eltartatja magát, nem fizet semmit de nem marad pénze? Kíváncsi lennék, milyen költségei vannak...

Keressen valami másodállást talán, mint a többi ember akinek kevés a fizuja.

Én nem tudnák férfiként tekinteni egy olyanra akit nekem kéne eltartani. Tipikus élősködő.

2014. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Hozzám jössz feleségül? :P
2014. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!