Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Régen beleszerettem egy fiúba, aki nagyon, kedves, vidám, vicces és humoros volt. De jelenleg "bulizásból" iszik, füvescigizik és még talán árulja is. És nem tudok nem rá gondolni. Mit tegyek? Tudom, hogy el kell felejtenem, de nem tudom. Sajnos lehet, hogy én is bejövök neki, és ez még inkább megnehezíti a dolgot. Szerintetek pár év alatt ennyire változhat az ember?
2014. okt. 11. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél inkább azon vagy, el akarod felejteni, addig is rá gondolsz. Ne akarj semmit. Épp csak éld az életedet, foglald le a gondolataidat, menj el otthonról, mert az is bezuhanásra hajlamosít, ha sokat vagy bent. Kpni fog ez idővel. Ráadásul kellene egy drogos srác? o.O
2014. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogy kellene!!
2014. okt. 11. 15:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem önakaratból szerettem belé
2014. okt. 11. 15:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megkínál egy olyan ismerősöm vele akiben bízok elfogadom és akkor együtt örülünk a semminek, de ettől függetlenül nem vagyok én sem drogos, és nem is veszek ilyesmit, illetve szükségem sincs rá. :)

Ha zavar ez téged, értelemszerűen ne őt válaszd. A legjobban úgy tudod kiverni a fejedből, hogy nem rá gondolsz, hanem egy adott témára, aminek köze sincs hozzá. Egyszerűen ne jusson az eszedbe a téma. Ennyi. :)

2014. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, valahogy megpróbálom :/
2014. okt. 11. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl úgy csináltam ( a te esetedben nem lehet nehéz), hogy undorító dolgokat kerestem rajta. Koszos, rágott köröm. Vagy elég, ha még pár évig nézed, hogy drogozik és alkoholizál és utána úgy fog kinézni, mint egy nagy kupac kaki :) Eleve undorító szerintem, ha valaki felszívja az orrába a port, vagy okádik a piától, vagy büdös, a piától, hányástól. Szerintem ez eleve undorító :S Nem is értem, hogy tetszhet... Ja a legkönnyebb. Jöjj össze egy helyes sráccal és hagyd magad kényeztetni :) Tudod a kutyaharapás... Így hidd el, hamar megy. Én így csináltam régen, persze azóta megtaláltam ŐT ;) Menni fog :)
2014. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!