Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó dolog az emancipáció, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog az emancipáció, ugye?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 16:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

lol:D így is sokan rinyálnak, hogy verik őket, pedig emancip. van állítólag.


Nem kell engedni a terrort. Van a nőknek is emberi joguk (ez nem emanc.) ez alapvető jog. Mindenkinek megvan akár nő, akár ffi a szabadsághoz való jog!

2010. jan. 23. 17:02
 12/23 A kérdező kommentje:

Persze szerintem sok mindenből jó az emancipáció, azok a jogok, ami a nőknek is megjár:

-tanulás

-karrierépítés (miért ne?! Nem mindenki akar gyereket és családot)

-ha akar dolgozhasson a hivatásában, hogy mint egyedülálló nő, eltudja tartani a gyerekeit.


Ebből a szempontból jó, és nélkülözhetetlen!!!

2010. jan. 23. 17:04
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Igen, verik őket, de az emancipáció nem is azt jeelnti hogy innentől nem lehet a nőket megverni, hanem az, hogy van pénzük, meg mehetnek dolgozni, szóval van szabad akaratuk, ha esetleg el akarnak válni. Sőt ha esetleg a férje dobja ki őket, mert nem mosták ki az inget elég szépen, akkor se kell a sarokra menni dolgozni. Ha te ennek az előnyeit nem fogod fel, akkor talán az egész evolúciót és történelmet ki lehetne dobni a francba... elvégre ha amőba lennél, nem kéne ilyen problémákkal és kérdesekkel megküzdened.
2010. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szóval arról hogy lusta vagy nem tehetünk, arról meg szintén nem, hogyha valaki olyan férjet választ magának akit sehogyse bír rávenni hogy segítsen a házimunkában...
2010. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Egyedülálló csaj vagyok és fiatal, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre:)

Azért írtam, hogy a mai nők sem tudnak élni a szabadságukkal:)

Én nem vasalnám ki a pasi ingét, miért? Ő is ki tudja vasalni, nem?

2010. jan. 23. 17:23
 16/23 A kérdező kommentje:

17:12 azt, hogy egy nő dolgozhasson (hivatás, szakma) már réges-régen ki kellett volna találni!


Nahát vajon miért volt ez így a pasiknak kényelmes?

Azért mert rabszolgát tartottak!


És az emancipáció maga a rabszolgafelszabadítás!

2010. jan. 23. 17:26
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
Azért vasalnád ki, mert ha egész nap otthon ülnél, ő meg a gyárban melózna estig h legyen mit ennetek, akkor teljesen joggal elvárná tőled h szépen kimosd kivasald az ingét. HA nem lenne emancipáció. De sok nőnek ez már akkor se tetszett, mert lusták voltak kivasalni a férjük ingét szépen, ezért inkább ők is mentek a gyárba...
2010. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a problémád? Hoyg sokan nem tundak élni a szabadságukkal? Bizony ez így van. De nem csak a nőkre vonatkozik. Nézd pl a demokráciát. Kiharcoltuk, aztán élünk vele? Lóf@szt. 4 évente van vmi választás nevű dolog, amire elmegy a nép fele, akiknek a nagyrésze ráadásul olyan tájékozatlan hogy arraa pártra szavaz akitől kapott egy ajándék golyóstollat, vagy akire a szomszédasszony szavaz. Ez csak egy példa a sok közül. Szerintem örülj az emancipációnak és ha értelmes vagy biztos találsz magadnak olyan férjet aki mellett nem kell majd robotolnod. A többi hülyét meg ne sajnáld annyira mert az emberek 90%a sík hülye.
2010. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

17:37 igazad van:D

Inkább diktatúra van:D


Így van, nem fogok rabszolgatartót választani:)


Azért még érdekelnek a válaszok:)

2010. jan. 23. 17:46
 20/23 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit hozzátennék, hogy én férfiként az egyetlen hátrányát érzem az emancipációnak. Mégpedig azt, hogy vannak munkahelyek, ahova egyszerűen kötelezően benyomatnak nőket, mert meg kell lennie egy bizonyos aránynak. Ezért felvesznek egy esetleg rosszabb képességű nőt egy férfi helyett. Vegyük pl. az IT szakmát ahol elképesztően kevés nő tanul, sok külföldi nagyvállalat mégis előnyben részesíti a női munkaerőt. Különböző kedvezményeket ad nekik, stb... mert így ők is kapnak támogatást az államtól. Ez úgy érzem engem korlátoz a jogaimban. Persze ez is azért van, mert amit pár okos ember kitalált (jelen esetben pár nő), azt a hülyék fejezték be (politikusok).
2010. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!