Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok selejt?

Figyelt kérdés
Teljesen selejt embernek erzem magam :/ ronda vagyok (nagyon sokak szerint) roma is vagyok felig aztan a fogaimvis ossze vissza allnak de mar van fogszabalyzom de meg a f....mal is baj van mert fitymaszukuletem van. Vannak meg ilyen szerencsetlen emberek mint en?

2014. okt. 11. 22:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a tobbieknek koszonom a valaszt ment a zold :) de a gyurashoz terve hiaba gyurok semmit se er 1 evig gyurtam minden nap jovsokvidot es csak szalkasodtam most meg h abba hagytam 4 honapja olyan mintha semmjt se csinaltam volna mert ugyan olyan vekony vagyok...nincs mi izomma valjon rajtam pedig nagyon sokat eszek! csak nem hizok..orvosok szerint ez genetika pedig en vok ebben ks csak vekony a tobbiek mind normalis test sulyuak..-.-
2014. okt. 11. 22:15
 12/13 A kérdező kommentje:
kedves 10 es soga se szoktam onsajnallkozni mert csak rknt a helyzeten en fel valalom azt aki vagyok de elegge durvan szoktak elitasitani vagy beszolni nekem mert a romak kozt mindenki csak 1 "fajtat" ismer akikvlopnak csalnak budosek stb...pedig nem mert van a 2. is akik normalisan szeretnenek be illeszkedni a tarsadalomba...igag h ez sajnoa csak kb 5-6% lehetnenk tobben is.
2014. okt. 11. 22:17
 13/13 A kérdező kommentje:

*soha,igaz



bocsi a helyesirasi hibakert telorol vagyok fent!

2014. okt. 11. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!