Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így mennyire taszító dolog?

Ez így mennyire taszító dolog?

Figyelt kérdés
Edzésre alapból edzős ruhában megyek,és utána nem öltözök át hanem abban jövök haza.Mert alig pár percre lakok a csarnoktól,és akkor meg már tusolni indulok rögtön,tehát nem látom értelmét annak hogy visszaöltözzek.Ez így "fujj hogy lehet ilyet elkövetni" kategória vagy nem szembetűnő és okés?

2013. nov. 8. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
A kutyát nem érdekli, hogy mit csinálsz.
2013. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
semennyire se taszító! Hisz csak haza mész és ki bánja h otthon miben vagy ;) engem az se érdekel h az utcán mit mondanak
2013. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

senkit nem érdekel hogy te miben mész vagy jössz..

Én sem szoktam átöltözni edzés után, mert felesleges. Edzés után kocsival megyek haza, így senkit nem zavarok a "szagommal". otthon meg az első utam a fürdőszobába vezet.

2013. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Olyan helyre járok, ahol még zuhanyzó sincs. Majd otthon...

Nem taszító, nem is érdekli szerintem a többieket.

Te se foglalkozz ilyen dolgokkal. Csináld úgy, ahogy Neked jó, és kész.

2013. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel, de vigyázz, ha télen az izzadt göncödben mész haza olyan frankón lebetegedhetsz, mint az állat...
2013. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ennyire elbunkósodott a társadalom vagy én tettem fel taplón a kérdést? Bizonyára nem az előbbi :) Elég lett volna egy olyan is,hogy "nem,nem gáz,nem figyeli senki" vagy "kissé taszító,én a helyedben akkor is átöltöznék még ha nem is edzettem olyan szinten hogy nagyon beleizzadjak a ruhákba". Ez csak az első és ötödik válaszolónak szól,ha személyeskedni akarok,a többi választ köszönöm,ebből az esett le,hogy elég otthon is átöltözni,nem fordítanak rá különösképp figyelmet a többiek.Így utólag belátva igaz is,nem is az ő dolguk..
2013. nov. 8. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
most komolyan, abban, hogy szerintem télen nem egészséges izzadt ruhában mászkálni az utcán, abban mi bunkósság van?
2013. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, te meg egy idióta!
2013. nov. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is edzőruhában megyek, s nem öltözöm át, mert itt van tíz percre. De a többiek se, legtöbben kocsival járnak.az öltözőt, zuhanyzót alig használja valaki.
2013. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!