Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Boldogság van" mondta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Boldogság van" mondta egy lány, akire hajtottam, jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, nagyon hajtottam rá, kétszer is elhajtott, de végig kedvesek maradtunk egymással. Nemrég mondta nekem, hogy egy pasiért ment XZ helyre, és össze is jöttek. Nemrég beszélgettünk csak úgy, rögtön azt mondta "boldogság van :)" - sajnos ezt nem birta a gyomrom, rögtön ottis hagytam, ahol van.


Jogosan esett rosszul? Szerintetek ez a lány egyáltalán felfogta, mit akartam tőle? Érzelmi intelligencia nuku?


2014. okt. 13. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nem és igen.
2014. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
neki nem Te kellettél, Te meg nem bírtad feldolgozni.. megesik az ilyen. lépj tovább
2014. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%

nem - tudtad h nem kellesz neki nem ?

igen - 2x is elhajtott h nem kellesz neki

nem - ezzel is jelezni akarta h barátzónában vagy

2014. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen

Nem

Igen

2014. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan elvártad volna a csajtól, hogy az érzékeny lelkedet ne sebezze meg azzal, hogy megmondja frankón hogy most boldog a magánélete.


Persze nekem is rosszul esett, ha egy általam kinézett csaj mással jött össze, de egy férfi az nem virágszál, hogy emiatt sajnáltassa magát.


Ha az életben bármi olyat akarsz ami másoknak is kell (csaj, állás, sporteredmény, stb.), akkor versenyezned kell, ha pedig a versenyt más nyeri, akkor a jövőre mutató egyetlen helyes megoldás az, ha magadat fejleszted, nem pedig az, ha sajnáltatod magad.

2014. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Ebből is látszik, hogy nem szeretted.


Ha szeretted volna, örülnél, hogy boldog, és továbbléptél volna.

2014. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mi a faszomnak haverkodsz még vele, ha te egyértelműen mást szeretnél, ő pedig egyértelműen nem szeretne mást.
2014. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
# 6 ez sajnos nem így megy :)
2014. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"kétszer is elhajtott"

Akkor még is mit vártál? Rosszul esett neked, oké. Jogos vagy nem, tök mindegy, de rosszul esett neked.

A lány felfogta mit akarsz tőle, és már KÉTSZER is visszautasított. Ez volt a harmadik, gondolom megunta, hogy a nyakára jársz és megmondta az őszintét.

2014. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"kétszer is elhajtott" "de végig kedvesek maradtunk"


Ha baráti viszonyban maradtatok, akkor természetes, hogy elmondja, hogy boldog.

Szerintem nem akar ezzel megbántani téged, valószínűleg úgy gondoltam, hogy már túl vagytok ezen a történeten és már csak haverként nézel rá, nem van oda érte.

Ez az ára, ha kapcsolatban akarsz még vele maradni, mindig tudni fogod, hogy van-e pasija, stb.

Egyébként ezt meg is lehet beszélni, nem kell otthagyni rögtön. Pl. figyi, gondolom, tudom, hogy miért, de nekem kellemetlen, ha a pasizásaidról mesélsz, inkább beszélgessünk másról.

2014. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!