Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüli, alacsony (kb.160...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli, alacsony (kb.160 centi) lányok, nektek milyen magas pasik jönnek be? Mennyire számít nektek az első benyomáskor, ha a pasi alacsony? Írjatok kort is létszi.20F

Figyelt kérdés
Mert én alacsony vagyok, és azt veszem észre, hogy az alacsony lányok is mind magas pasival akarnak járni és a magas pasik tetszenek nekik.

2014. jún. 1. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:

szia:)

én még csak 17 vagyok, de a magasak kifejezetten nem az eseteim, én 162 cm vagyok, a barátom alig magasabb nálam, de amikor megismerkedtünk még én voltam a magasabb:) szerintem az alacsonyabb pasik aranyosabbak:)

2014. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom csak pár centivel magasabb nálam, de egyáltalán nem zavar. :)
2014. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általánosságban a magasabbak jönnek be a lányoknak. Úgyhogy nekünk még ezzel is számolni kell.
2014. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és 18/L
2014. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia :) Én 168 cm vagyok, és nekem az a fontos, hogy ne legyen nálam alacsonyabb, a kifejezetten magas csávók nem jönnek be.

19/L

2014. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 162cm magas vagyok és 49kg, a barátom 188cm és 120 kg kb. :)

De nem azt néztem, hogy milyen magas, nem zavarna a nálam pár centivel magasabb pasi. :)

2014. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez kamu, sajnos minden lány magas fiút akar


egyszer buszon egy csaj vihogott és aranyosnak nevezett, de ezt leszámítva minden csaj elutasított, mert alacsony fiúhoz nem tudnak vonzódni ez az igazság

2014. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó ne sajnáltasd már magad, mert szánalmas.... ismerek alacsony srácokat 165-168 centi között vannak. Mindegyiknek kivétel nélkül van évek óta párja. Szóval nem a magassággal van gond nálad....
2014. jún. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

VAn egy barátnőm akinek mindig az alacsony fiúk jönnek be 160cm vagy alacsonyabb pedig ő 182cm, a 173 cm barátnőmnek 190 cm alatt nem is tetszet még pasi, és nekem is a magas fiúk jönnek be, a legalacsonyabb bartom 187cm, a mostani 198cm.

De többségben minden lánynak a nála magassab pasik jönnek be. Azért tényleg hülyén tud kinézni ha egy pasi kisebb a csajnál.

163cm/21/L

2014. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 170 centisen is gecó jó vagyok, szóval nincsenek problémáim..Na jó, lehet, hogy csak annyi a titka, hogy nem élem meg hátrányként. Te se tedd.
2014. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!