Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ki hány évesen kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki hány évesen kezdett el anyuci magas sarkujaban mászkálni, ragyujtana az első cigizést illetve kisminkelve magát felnőttet játszani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
* -1 lenni
2014. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Anya magassarkúját már totyogóként kipróbáltam, melyik gyerek nem? Ténylegesen a gimi vége felé kezdtem hordani magassarkút.


Soha egyetlen szál cigire nem gyújtottam rá, sose érdekelt milyen lehet rászokni meg direkt nem akartam.


Smink, gimiben kezdtem enyhébbekkel igazán az egyetem alatt kristályosodott ki.


Felnőttet soha nem játszottam, amikor már ténylegesen kellett már felnőttként tudtam felelősséget vállalni a döntéseimért és tetteimért. Hülye kamasz voltam de nem azért mert tettem az agyam vagy játszottam a felnőttet.

2014. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

4 éves lehettem amikor anya magassarkúját próbálgattam a tükör előtt.

1 cigit 9 évesen titokban a tesómmal:)igaz lebuktunk jött pont nagyapám és kitudja mióta lesett minket mert megkérdezte,hogy van-e egy cigink:DD? ő pedig nem is dohányzott soha:)

Smink 12 évesen de csak kipróbáltam otthon:) amúgy 16 évesen.

2014. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb kislány felpróbálja az anyukája magassarkúit, én sem voltam kivétel. :D Viszont így, nagyobbként egyszerűen gyűlölöm a magassarkús alakomat (pedig maga a cipő tetszik), szóval nem hordok.

Egy szívásnyit próbáltam a cigiből, de annyi bőven elég is volt. Utálom.

14 éves korom óta sminkelem magam (korrektor, szempillaspirál). 15 éves koromtól használok néha szemceruzát, tust, vagy rúzst/szájfényt.

2014. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!