Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma volt az első vitánk, kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt az első vitánk, kinek adsz igazat?

Figyelt kérdés

Egyedűl akart menni diszkóba,de nem engedtem.

Gondolom ti is tudjátok mi megy a diszkoban.

Anyám egyszer ment el apámmal...le is fogdosták a rossz drogos srácok.



2014. okt. 17. 11:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyedül vagy baráti társasággal? Milyen diszkó? Mi még a Morisonsban voltunk és ott egy drogos se volt... senki nem taperolt le ha nem akartam... és már pedig én nem akartam, ellöktem a kezét és értettek belőle... 22N
2014. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem neked.


Az anyja / apja vagy tán, hogy az engedélyedre van szüksége?

2014. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Na látod...de leakartak...ez már elég ok arra,hogy ne engedjem.

A barátnőivel akar menni.

2014. okt. 17. 11:27
 4/31 Orsy070 ***** válasza:
8%
egyedul biztos nem menne baratokkal meg ha persze normalis baratai vannak elehet engedni mert vigyazznanak ra de normalis hogy nem akarod elengedni de egyalltalan hogy megy nelkuled en a parom nelkul tuti nem mennek nem is ereznem jol magam.
2014. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
meg különben is a barátnők vigyáznak egymásra, mi is vigyáztunk...
2014. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Neki volt igaza.


Mi az, hogy nem engedted? Kiskorú, és az apja vagy? Vagy a tulajdonod?


Egy kapcsolatban nem szabadna olyannak lennie, hogy valaki valamit nem enged meg! Max kikéri a véleményét, ha tart attól, hogy a másik félnek rosszul esne.


Rock koncertekre soha nem a párommal megyek, hanem a barátnőmmel! És jééé, még soha nem fogdostak össze, és élek!


Ha meg akar csalni, azt nem csak szórakozóhelyen teheti meg, ha meg nem akar, akkor szórakozóhelyen sem fog... ez ennyire egyszerű...


Attól, hogy párkapcsolatban vagytok, még nem jelenti azt, hogy rendelkezhetsz felette!

2014. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Gyönyörű csinos csaj bemegy a drogosokkal teli helyre...gondolkozz már!


És a diszko mire jo?

Figyelni a pasikat/csajokat

Ismerkedni.

Szexelni.


Ha ezek a dolgok nem érdeklik,akkor othon is tudna bulizni!

2014. okt. 17. 11:38
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
régimódi vagyok, egy pár tagjai külön ne járjanak bulizni
2014. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom, igaz a régi diszkók lehet, másmilyenek voltak... de azért csak azért jártam, hogy a barátaimmal bulizzak. És nem pasizni, meg szexelni...


Mondtam már: ha meg akar csalni, máshol is meg tudja tenni. Ha meg nem, ott sem fog!


Elmondhatod neki, hogy nem szeretnéd... ha megteszi, és nem bízol meg benne, szakíthatsz is vele...


De megtiltani továbbra sincs jogod!

2014. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Mi lesz a karácsonyi ajándék,csador?
2014. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!