Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma volt az első vitánk, kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt az első vitánk, kinek adsz igazat?

Figyelt kérdés

Egyedűl akart menni diszkóba,de nem engedtem.

Gondolom ti is tudjátok mi megy a diszkoban.

Anyám egyszer ment el apámmal...le is fogdosták a rossz drogos srácok.



2014. okt. 17. 11:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

kérdező, nektek min alapul a kapcsolatotok? miért vagy vele együtt?

átlag (normális) embereknél a szerelem, és az ebbe beletartozó bizalom a legfontosabb tényező. ha ennyire ki akarod sajátítani, ennyire nem bízol benne, az nem szerelem, csak birtoklási vágy.


szerintem jobb lenne neki nélküled, de nyilván nem én vagyok a dolgok megmondója. viszont: ha nem engeded el, és nagyon sokáig így zsarnokoskodsz felette, akkor nagyon valószínű, hogy diszkózás és "drogos pasik nyomulása" nélkül is elhagy. már ha egy kis esze is van. a saját érdekedben mondom: bízz meg benne, azzal többet érsz, mintha ennyire leláncolod.

2014. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

De diszkorol van szo,fogd már fel.

Oda ne menjen egy olyan lány,akinek pasija van!


Ne irjatok több választ.

2014. okt. 17. 13:03
 23/31 anonim ***** válasza:

és mi van, ha diszkó? attól még, hogy pasija van, nem mehet szórakozni?


te kérdezted, kinek adunk igazat, megmondtuk. szerintem szállj magadba, mert rajtad kívül itt max 1 ember érti, hogy ezzel konkrétan mi is a problémád.


és Veronikának igaza van: ha meg akar csalni, nem kell ahhoz diszkóba menni.

2014. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Kösd fel magad!


Normális választ akartam írni, de nem érdemled meg azt sem, annyira ostoba szemét vagy.

2014. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Barátnőm már felfogta a dolgot...nem megy.


Fogd fel te is...

2014. okt. 17. 15:59
 26/31 anonim ***** válasza:

Akkor elég ostoba lehet ő is, sajnálom szegényt.

Te pedig síkh_ülye vagy, így nem fogod megmondani, hogy én mit fogjak fel, mert kevés vagy te ehhez.

Nem tudtál semmit sem érvelni a válaszokra, csak hajtogattad a baromságodat. Egy buta kőbunkó vagy, semmi több. :D

2014. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Na...mondjad,mire adja neked választ?
2014. okt. 17. 16:10
 28/31 anonim ***** válasza:

"Barátnőm már felfogta a dolgot...nem megy. "


Bocs, hogy ezt mondom, de előre borítékolom a szakítást, kb 5 éven belül. :(


Soha ne korlátozz senkit abban, amit csinálni szeretne!


Persze egy kapcsolatban mindig kell kompromisszumot kötni! De ha az egyik fél ennyire le van korlátozva, az egy idő után frusztrációt okoz.


Ha hagynád, hadd szórakozzon néha, nem hiányozna neki, nem csalna meg, csak kieresztené néha a gőzt...

De ha lekorlátozod, csak hogy neked legyen igazad, van, hogy valaki belemegy, mert fél a szakítástól... eltelik pár év, és egyszer azon veszi észre magát, hogy a kapcsolatában bilincsben, börtönben él...


És ekkor, ezért fog megcsalni, vagy csak otthagyni, mert talál magának mást, aki mellett levegőhöz jut.

2014. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük,hogy nincs diszkó.


Egy kapcsolat erről szol,vannak dolgok,ami a másiknak nem tetszik és azt meg kell bészélni...

És a gőzt nem muszáj a rossz drogosok között kiengedni.

2014. okt. 17. 16:22
 30/31 anonim ***** válasza:
Azért az érdekelne, hogy ezzel a hozzáállással hogyan zajlott az a beszélgetés. :S
2014. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!