Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma volt az első vitánk, kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt az első vitánk, kinek adsz igazat?

Figyelt kérdés

Egyedűl akart menni diszkóba,de nem engedtem.

Gondolom ti is tudjátok mi megy a diszkoban.

Anyám egyszer ment el apámmal...le is fogdosták a rossz drogos srácok.



2014. okt. 17. 11:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ezek a dolgok nem érdeklik,akkor othon is tudna bulizni!"


Vigye haza a baráti társaságot, bömböltesse a zenét, vagy hogyan gondolod?


"régimódi vagyok, egy pár tagjai külön ne járjanak bulizni"


Már miért ne? A szüleim is régimódiak voltak, apukám mégis anyukám nélkül járt horgászni, meg a haverokkal kocsmázni. Anyukám meg néha egyedül elment a barátnőjéhez, oda meg apukám nem kísérte el (sárkányeresztésnek hívta :) ). Néha kell szabad levegő a másiknak...


Én egy évben háromszor-négyszer elmegyek egy rockkoncertre a barátnőmmel, a párom meg egy évben kétszer-háromszor eltűnik 2-3 napra a hobbijából adódóan, ahova meg én nem akarok vele menni...


És remekül megvagyunk. :)

2014. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló leírta a lényeget, de a reakcióból látva fölöslegesen mert annyi eszed van mint egy marék lepkének. Ha a párod is hasonló szellemi színvonalat képvisel akkor meg... áh minek írok itt neked. :D
2014. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Veronika...nem tudod milyenek a mostani diszkok.
2014. okt. 17. 11:56
 14/31 anonim ***** válasza:

"Veronika...nem tudod milyenek a mostani diszkok."


Ebben igazad van. De ha el akar menni, akkor sem tilthatod meg! Max mondhatod, hogy nem örülsz neki...


Neki joga van elmenni, neked meg jogod van ezt nem elfogadni, és emiatt szakítani vele... ennyi...


Lehet, hogy semmi mást nem akar, csak együtt kiereszteni a gőzt a barátaival.

2014. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
nincs igazad kérdező és ezt kérlek fogadd el.nem úgy tetted fel a kérdést hogy "ugye nekem van igazam?" ha menni akar a barátnőd had menjen,szabad ember.oké hogy aggódsz miatta de vissza nem tarthatod őt.
2014. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Drogosokkal,részegekkel teli helyre engedjem el?

Ahol minden fiu ráhajt...az én barátnőmre.


Ha nem diszkoról lenne szó,akkor nem érdekelne,hogy elmegy.


De a diszko nem egy olyan csajnak valo,akinek pasija van...ezt fogjátok már fel!

2014. okt. 17. 12:12
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

És ha tele van drogosokkal, részeggel? Ő nem drogozik, és nem feltétlenül fog berúgni sem. Ha meg társasággal megy, azok úgyis vigyáznak rá...


Az meg, hogy ráhajt mindenki? És? Suliban, munkahelyen ugyanúgy rá tudnak hajtani...

Ha téged szeret, és hűséges típus, akkor úgysem megy el velük, hiába hajtanak rá százan...


Ha meg nem... akkor elég, ha suliban egy valaki ráhajt, úgyis elmegy...

2014. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

én tudom, milyenek a mai diszkók, nemrég voltam is. úgy, hogy barátom van. akit nem zavart a dolog, mert veled ellentétben, tisztában van vele, hogy ha egy lány nem akar valamit, akkor az nem történik meg.


jól nézek ki, csak úgy tapadtak (volna) rám a pasik, de egy-két csúnya pillantás, direkt elutasítás általában elég.


csak a barátnőimmel akartam kicsit felengedni, táncolni és őrültködni, mert még fiatal vagyok, rohadtul nem érzem szükségét, hogy a péntek estéimet otthon ülve a barátommal kettesben töltsem, és a lányokkal való kapcsolatom kimerüljön némi kellemes csacsogásban. megjegyzem, együtt élünk a barátommal, és akkor sem csalnám meg, ha lehetőségem lenne rá.


de ha ilyen lenne, mint te, hogy konkrétan nem "enged el", mintha az apám lenne, úgy, hogy közben már rég nagykorú vagyok, na tudod, meddig lenne a barátom :D


normális ember nem hagyja, hogy kisajátítsák, és normális ember ezt nem is akarja megtenni a másikkal.


a lánynak van igaza. egyértelműen. te nem bízol benne a jelek szerint.


a pasik engem az utcán is leszólítanak, volt, amikor egy vadidegen megtapizott. ezért nem kell külön diszkóba menni, de mi, ezt hallván az utcára se engeded ki egyedül?


szánalmas vagy, kérdező. soha össze nem állnék a fajtáddal.

2014. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Elmehet diszkoba,de akkor engem felejtsen el.

Akinek pasija van,az ne menjen diszkoba.

2014. okt. 17. 12:34
 20/31 anonim ***** válasza:
#19 még mindig egyetértek veled
2014. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!