Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki 4 évvel idősebb nálam. Én 16 vagyok... Suliba ismertük meg egymást,és nagyon megtetszett,csak bizonytalan vagyok... A haverjai előtt is simán odajön hozzám,vagy odahív, meg puszil (arcon) és megölel. Mikor beszélünk mindig a szemembe néz,és mosolyog,olykor el is pirul.Hazakísér,felhív telefonon, elhív valahova stb...De mostanság nem csak velem csinálja ezt... :/ Mármint másik 2 évfolyamtársmat (lányok) őket is megöleli,megpuszilja, többet beszél velük személyesen,mint velem... Többet röhögnek együtt stb,és ez kezd zavarni... :/ Lehet ebből valami? vagy hogyan adjam a tudtára,hogy ez engem zavar?? Sajnos úgy érzem,hogy nagyon megszerettem,és avalhányszor oda megy a többi lányhoz, sírhatnékom lesz...Mert már mondta,hogy szeret, de azt is inkább viccből,de valahogy megérintett,és fáj,hogy másokat is ölelget,puszilgat.. :/ Mit csináljak?

KÖszi a normális válaszokat! Megy a zöld!


2014. okt. 17. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Először azt gondoltam, hogy kivételes figyelmét élvezheted, de tovább olvasva sajnos más lányokkal is így bánik... Ha mersz kezdeményezz, ha nem mersz, törődj bele, de szerintem nem tekint rád se komolyabban, mint a többi lánnyal. Persze megpróbálhatod bevallani az érzéseid, jobb egyet csalódni, mint bizonytalanságban élni. :)
2014. okt. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!