Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a barátnőm, vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátnőm, vagy egy aljas hárpia?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy együtt lakunk. A probléma kettőnk között a folyamatos veszekedés. Másfél év választ el a mérnöki diplomámtól, dolgozom mellette és mostanában sokat kell tanulnom.. A barátnőm meg folyamatosan cirkuszol velem, hogy minek tanulok, meg foglalkozzak vele inkább.. Menjünk el bulizni mikor másnap ZH-t írok. Ha összeveszünk mindig olyanokat vág a fejemhez, hogy egy mérnöki képzést bárki el tud végezni mert az semmi, még a hülyének is sikerülne. Meg lehülyéz mellette.. Abban bízok, ha meglesz a diplomám abba fogja hagyni a csesztetésem. A szakítás körülményes lenne, mert jegyben járunk valamint mint mondtam együtt lakunk így költözködni is kellene szakítás esetén.

Mit csináljak ? Tud valaki tanácsot ?



2014. okt. 18. 19:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki örülnék ha tisztelné amit csinálok, nem kevés munkával jutottam el 5 félévemig. Ráadásul úgy, hogy soha nem buktam meg vizsgán. (eddig)
2014. okt. 18. 19:43
 12/17 anonim ***** válasza:

Lányként mondom,hogy menekülj amíg lehet!!! Idióta pitsa ...

18/l

2014. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Ha azon töprengsz, hogy egy kapcsolatot válassz, vagy a karriered és az álmaid, tudnod kell, hogy a karriered soha nem ébreszt fel és mondja azt, hogy már nem szeret téged."

Ezzel nem azt szeretném mondani , hogy hagyd ott a párodat , de szerintem a tanulás fontos és meghozza a gyümölcsét. A barátnőd gondolkodhatna kicsit és örülnie kellene , hogy tanulsz és a jövőben lesz egy jól fizető munkahelyed és támogatnia kellene nem csesztetni. De az írásodból ítélve , a barátnőd mentális életkora kicsit le van maradva...ha ilyen véleménye van elsősorban rólad és arról amit tanulsz.

2014. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyelőre engedd el a füled mellett, és jól gondold meg a házasságot.
2014. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, addig már eljutottam, hogy nem érdekel az, hogy rombolni próbál mert tudom csak az ő fejében létezik amiket mond. Villamosmérnöknek tanulok, és én vagyok ott tudom milyen. De az esik rosszul, hogy akinek a legjobban támogatnia kellene csak hátráltat.
2014. okt. 18. 19:52
 16/17 anonim válasza:
ha most ilyen milyen lesz később? meddig bírod majd ki vele, ha már most a szakításon gondolkodsz? gondolkodj el ezeken
2014. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ostoba idióta p*csa
2022. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!