Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszene ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszene ez a vers?

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátnőmmel egy kicsit és bocsánatkérésként gondoltam írok neki egy verset, ti mit reagálnátok rá ?

A korotokat is írjátok le plz, én 19 vagyok.

Itt a vers:


El mondom bébi mert nagyon bánt

Miért is hagytam hogy elhadjál

Nem érdemlem meg tudom jól,

Hogy szeress engem, ezen túl.


Most figyelj rám most hallgass meg,

Tudom hogy nehéz de probáld meg

Eddig azt hittem hogy nem lesz gond

De most már belátom hogy, itt a pont.


Akár hogy kérem hogy bocsáss meg

Nem változtathatom ezt meg

Az érzéseidről te döntessz

Remélem neked csak jobb lesz


Most ennyit tudtam mondani,

Nem akarlak még el engedni

Te jelentetted nekem a fényt

Nélküled el vesztem a reményt.



2014. okt. 19. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
na jó ez egy nagyon gyenge vers mint valami béna pop szám szövege. De van akinek ez már bőven elég vagyis nincsenek művészi igányei illetve lehet h barátnőd inkább a gesztust fogja értékelni és nem azt hogy mennyire nem vagy egy géniusz költő.
2014. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Aki fikázza a versemet az légyszi írjon egy szerinte megfelelőt, és ha lehet ne a netről töltse le..... kiváncsi vagyok akik szerint szar ez, megkérem nyűgözzenek le, vagy legalább egy példát mutassanak milyennek kell lennie
2014. okt. 19. 18:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Értékelést kértél, és megsértődsz, amikor negatív véleményt kapsz? Problémás, mert nem lehet a véleményeket mindig szépen becsomagolni, ráadásul nem reális a vélemény, ha nem kapsz valódi (netán neked nem tetsző) véleményt.
2014. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as vagyok még:


Nekem nem tetszik, olyan, mint a mai menő magyar rapperek közhelyes szövegei.



Persze, ha a lánynak ez tetszik, akkor küldd el neki. Bár én a helyedben kézzel leírnám, és odaadnám neki vagy eljuttatnám hozzá.

Mindesetre nem tudni, milyen a barátnőd. Attól, hogy nem teszik itt az embereknek, nem az ő véleményükből kell kiindulni. Csak ismered már egy kicsit a barátnődet ahhoz, hogy fogadná.

2014. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem jo.
2014. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!