Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lánynak miért tesztszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak miért tesztszenek azok a "fiúk" (akik nem mondhatóak annak) akik vézna rózsaszín pólós pávák?

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert pawak tecenek nekik fujjjj
2014. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

akárhányszor megkérdezi valaki mindig ugyan az a válasz

EZ A DIVAT !

17f

2014. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert most ez a menő! Hát nem tudtad?

Egy menő kis 13 éves csajszi meg, csak nem járhat egy lúzerral, aki tök átlagos, hogy venné ki magát a dolog? ...


Megjegyzem hányingerem van az ilyen gyökerektől. -.-

2014. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne általánosíts, mindenki különböző... mindenkinek van egyénisége ( mondjuk van aki jól rejtegeti )
2014. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nézd én ilyen vékony-cuki-alacsony sapkás páwa vagyok mégis csak alig két lánynak, ha tetszem ők is csak netről ismertek meg, nem is láttak még élőben.
2014. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem arra buknak! Akiket te láttál együtt azok szerelmes párok. Ha téged irritál az a te bajod. Nem vagyok páwa, de csak azt látom, hogy gyerekes módjára irigyikedsz. Hát gondolom ezt a csajok is látják és ezért nem fognak a nyakadba ugrani, ha rózsaszínbe is fogsz öltözni.
2014. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami van, azt kell szeretni. Talán ha több férfias férfi lenne.. na jó, ezt hagyjuk, mert még kisregényt írok..

A pasim valaha férfi volt, ma már hátul és oldalt rövid, felül picit hosszabb haja van (én erre csupán annyit mondtam, legalább valahol legyen egy kevés haja, amibe bele lehet túrni, nem direkt ecsethajnak indult a történet), van több rózsaszín felsője is, amiket gyűlölök, bár véznának nem vézna. Bizonyos helyeken olykor szőrtelenít is.. én erre azt mondom metroszex. De hogy a válaszra térjek: Ez a divat. Másokról nem akarok véleményt alkotni, én nem azért szeretek valakit, mert ilyen a stílusa, de bele tudok szeretni, ha valami megfog a személységében, az arcában, a kisugárzásában, a gesztusaiban stb. Az én palim ilyen korszakát éli (bár 30! :D ), nem ezért szeretem, maradjunk ennyiben. Az ecset séróról meg annyit, hogy csupán akkor irritál, ha valakin nagyon előnytelen, mégis olyat vágat a divat kedvéért. Én úgy gondolom, hogy az aktuális divatból azt érdemes kiragadni, ami nekünk jól áll, a többit meg kár csak azért is majmolni, mert az a divat.

Na b+ mégis kisregényt írtam -.-' Remélem mondtam valami hasznosat is.

2014. okt. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem gusztustalanok.
2014. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a divat, és akinek nincs az, hogy van saját ízlése, ami meg is marad, akármi jön, annak az tetszik, ami a divat ><


Nekem pl. a férfiasabb jellegú FÉRFIAK tetszenek (és amúgy itt most mindegy az is, ha 14 éves), a testalkat az annyira nem számottevő, akár egy vézna srác is lehet szép, meg helyes. Engem az arc érdekel különösebben, a haja, meg legyen STÍLUSA! Tehát engem nagyon idegesít, amikor van egy tök jó pasi, és egyszerűen szarul öltözködik...


Tehát kérdésedre válaszolva: nincs önállóan kialakult ízlésviláguk, hanem megeszik a szennyet, amit eléjük raknak.


15/L

2014. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!