Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt..16 éves vagyok,és a szüleimmel meg a 18 éves bátyámmal élek.

Soha nem voltam szégyenlős előttük,ám az előző pár hónapba egyre nehezebb zuhanyozás után egy törölközőbe rohangálni,mi közbe néznek!

Nem értik mi történik velem..a barátommal is nehéz már a szex..sokszor nemet mondok!

Mitől lehet ez??Elmúlik??



2014. okt. 22. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy magaddal elégedett, de azt nagyon furcsának tartom, hogy úgy érzed, hogy a külsőd miatt még a családod előtt is szégyenkezned kell.

Keresd meg az okot, hogy mi frusztrál és ha azt megoldod akkor minden rendben lesz. Ilyet nem kell túl parázni, ne félj előbb utóbb "elmúlik". Mondjuk elég morbid a párhuzam a család előtt való szégyenlősködés és a pároddal való szexuális kapcsolatod között. Nem biztos, hogy a probléma ugyan az...

2014. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!