Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhet hogy vele legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet hogy vele legyek vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Fél éve megismertem egy srácot. Egy munkahelyen dolgoztunk külföldön. Összejártunk egy idő után iszogatni, beszélgetni. Később megtörtént aminek megkellett, és hát elnézést a ''szókimondásért'' de életem legjobb élménye volt. Gondolom ebbe az is beleszámít hogy erős érzelmek kötöttek/ kötnek hozzá a mai napig. Folytattuk ezt a dolgot később is, elmentünk együtt a városba fagyizni, kávézni, sok estét együtt töltöttünk. Rá kb 2 hónapra kaptam egy üzenetet egy nőtől , úgy kezdődött: MIT AKARSZ A FÉRJEMTŐL ???!!!!. Nem is kell mondanom hogy mit éreztem, a nő képeket is mellékelt az üzenetben . Összetörtem, odajött hozzám megkérdezte hogy mi a baj, megmutattam neki a levelet. Bevallotta hogy házas. Azt mondta hogy nem szereti a feleségét és hogy csak azért nem vált még el tőle mert a gyerekeket magához szeretné venni, és amíg nincs biztos munkahelye a kicsiket az anyának ítélné a bíróság. Nem hittem el neki, most sem hiszem el. Sokáig próbálta bizonygatni és egy idő után megtört. Ismét lefeküdtem vele. Abban a helyzetben voltam, vagyok még mindig hogy elég ha rámnéz, ha mosolyog számomra megszűnik létezni a világ. Vége lett a munkának, hazamentem Magyarországra, de családi okokból vissza kellett jönnöm. 3 hete vagyok itt és már az első nap összefutottam vele a városban. Nem tudtam hogy ő is itt van, azt hittem hogy hazament. Megadta a telefonszámát hogy hívjam fel nyugodtan, megcsókolt és elment. Rá pár napra egy másik városba kellett elmennem és ott is találkoztam vele. Megcsókolt, végem volt kért hogy menjek fel a lakására és én megint az ágyában kötöttem ki. Tudom hogy még mindig együtt van a feleségével és nem akarok tönkre tenni semmit, de azt is tudom hogy ő is érez valamit.de még soha nem voltam ennyire szerelmes , és akármerre megyek mindig összehoz a sors vele. Csak szeretnék vele lenni mindig. Ha valaki volt már ilyen helyzetben az kérem segítsen. Köszönöm 21L 30F
2014. okt. 22. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Buta vagy mint a tök. Hagyod hogy kihasználjon. Csak szexre kellesz neki, és kihasználja hogy te meg odavagy érte.
2014. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem jutott eszedbe, hogy követ? :D

Szerintem reális és én elhinném neki, már csak azért is, mert látszik, hogy a felesége egy hárpia. Szóval ha szereted kitartás. :) Csak mond neki, hogy téged azért zavar, hogy még házasok és, hogy dolgozzon az ügyön. Amennyit leírtál abból nem az jött le, hogy belemásztál egy boldog házasságba.

2014. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló : Lehet hogy igazad van. De én szerelmes vagyok, lehet hogy ''buta mint a tök'' ahogy te inteligensen kifejezted magad, de akkor is szerelmes. Köszönöm válaszod.


2. válaszoló : erre még nem gondoltam, de lehet hogy van benne valami. Valóban szinte mindenhol össze találkozunk. Megfogadom a tanácsod. Köszönöm válaszod.

2014. okt. 22. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: Nekem ne magyarázd mi a szerelem. Nem 21 éves kislány vagyok már.
2014. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy kedves válaszoló? Ez itt a gyakori kérdések weboldal ahol az a cél hogy SEGÍTSÜNK egymásnak, és nem pedig az hogy beírunk valamilyen MEGALÁZÓ választ . Már értem hogy sok kérdés végére miért írják : kérem rosszakaratú válaszolók kíméljenek.
2014. okt. 23. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: nem akartalak én megalázni, és nem vagyok rosszindulatú sem. Csak te nem fogadod el a váaszom, mert éppenséggel nem ezt akartad hallani. Én ezt tapasztaltam, és ha látod, hogy lábtörlőnek használ, és még hagyod is, akkor meg miért fáj??! Akkor fogadd el, hogy a lábtörlője vagy, és szeresd tovább. Én is adtam már fel szerelmet, mert a józan ész azt diktálta. Kemény volt, nem kicsit, de muszáj volt, a saját magam boldogsága miatt megtenni.
2014. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ezt akartam hallani. De nagyon szeretnék vele lenni. Nélküle üresnek érzem magam, és bízom benne a nap minden percében hogy egyszer beálít : elváltam..veled akarok lenni. Tudom hogy nem fog megtörténni de azért bíztam benne hogy hátha valaki volt már hasonló helyzetben és összejött a dolog. Hogy legyen miben reménykednem, a fene tudja. De nélküle nem tudok boldog lenni, vagy örülni akárminek is. Nem magyarázom neked a szerelmet, nem akarom hogy félre értsd csak ez az ahogyan érzek minden egyes nap mióta megismertem :( rengeteget sírok, de ha ő megjelenik bármilyen úton-módon az életemben az összes problémám elszáll, soha senkivel nem éreztem még így magam.
2014. okt. 23. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!