Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA nyernél a lottón elhagynád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA nyernél a lottón elhagynád a feleséged/barátnőd?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kihûlt a kapcsolat új életet kezdenék,le lehet hurrogni,de én már nyertem nagyobb összeget tudom milyen érzés milliomosnak lenni
2014. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk én nő vagyok, de én nem hagynám ott a páromat... közösen élveznénk a nyereményt. Mondjuk ehhez kellene venni legalább egy szelvényt időnként... :D
2014. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jázi :) ***** válasza:

Nincs se feleségem se barátnőm így nem kellene elhagyni :)

De a férjemet se hagynám el.

2014. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert biztos nincs férjed,Jázi -D
2014. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy szeretem-e vagy csak a szex miatt vagyunk együtt.
2014. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm.


De nem is kéne. Vennék egy Aprilia RS 250-et, egy fekete Accordot fehér 10 küllős alufelnikkel, 2.2-es i-ctdi-vel, keményebb futóval. Meg ha már lúd, legyen kövér, nyárra egy ilyen is jól jönne: [link]


Ezek mellett nem is kéne barátnő :D

2014. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, Accordból a 7. generációt, lehetőleg 2005-2007 közöttit.
2014. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jóban rosszban = megosztom azt is, ami károm, azt is ami hasznom. Ezen mit nem lehet érteni?
2014. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Jajj, ezt a kérdést nagyon felesleges volt kiírni mert mint tudjuk ide csak becsületes, álszent, hűséges, szerény, jó erkölcsű és stb. emberek írnak.


Az első veszekedésnél az alanyok fele már ülne is repülőre.

Lottó nélkül is a házasságok kb. 40%a végződik válással akkor ne menjünk bele, hogy mi lenne 1-2 milliárddal a zsebükben.


Van annyi szánalmas ember itt, hogy a szél se tudnak többet összefújni, mondjuk magyaroktól nem is várok többet.

2014. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!