Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párod/feleséged,...

Elhagynád a párod/feleséged, ha azt valaki megerőszakolná?

Figyelt kérdés
Kérlek, azt is írjátok oda, hogy mennyi ideje vagytok együtt!
2011. aug. 24. 07:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem. De az is biztos, hogy utánna börtönbe ülnék... (7 éve)
2011. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
99%
Mi lassan 14 éve vagyunk együtt a kedvesemmel és van egy kisfiunk is. Nekem eszembe sem jutna, hogy elhaggyam, hisz akkor még nagyobb szüksége lenne rám. Biztos vagyok benne, hogy ő is így gondolja.
2011. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Attyaúristen! Nem lenne elég baja ez a megrázkódtatás, még rúgjon a párja is bele egyet???

Te komolyan gondoltad ezt a kérdést?


A válaszom: NEM. De aki képes lenne ezért elhagyni a párját, az nem is szerette sosem igazán.

2011. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen meghülültél?!?!
2011. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
100%

Miért hagynám el????

Nem ő tehet róla!!! Ő is csak áldozat! Nem?

Inkább ilyenkor még több támogatásra van szüksége, nem arra,hogy a párja,akit szeret még az is elhagyja.

2011. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

A párod egy ÉLŐ SZEMÉLY, ezért nem "azt" hagyod el, hanem őt.


És nem tenném meg, mert akkor igazán szüksége lenne minden emberre, aki szereti.

2011. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
tényleg hülye 1 kérdés nem hagynám el semmiképpen
2011. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
08:04-- Szerinted egy férfit nem lehet megerőszakolni??
2011. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Elnézést a fogalmazási hibáért. Amúgy nem rólam van szó, hanem az egyik ismerősöm - anno még nekem is udvarolt, de fel se vettem - mondta, hogy ő abban a minutumba otthagyna bármilyen csajt, ha kiderülne, hogy azzal "ilyen necces a helyzet", hogy az ő szavaival éljek. A haverja meg nagyban bólogatott mellette, ezért ötlet fel bennem a kérdés, hogy vajon csak két bolond emberről van szó, vagy vannak még ilyen érzéketlen tuskók?


Én biztosan nem hagynám ott, sőt mindenben próbálnék neki segíteni. Igaz nő vagyok, de ha pasi lennék, akkor így cselekednék egy ilyen helyzetben. Szóval kérlek ne hülyézettek le agyba-főbe, hanem válaszoljatok a kérdésre. Bár ha simán elmebetegnek neveztek, abból ki tudom következtetni a választ. :)

2011. aug. 24. 08:11
 10/37 anonim ***** válasza:
66%

egy ismerősömet elhagyta a párja ez miatt, már majdnem házasság is meg volt mikor ez történt. A srác egyszerűen nem tudta feldolgozni, de a párja elhagyása után már a lány is még mélyebbre került és valószínű ennek a kettőnek köszönhetően elég fiatalon távozott a lány az élők sorából.


Szóval van olyan ember aki nem bírja feldolgozni azt ha a párjával ilyen szörnyűség történik, és egyszerűen a könnyebb utat válassza a menekülést.

Én nem ítélem el az ilyen férfiakat akik gyáva módon megfutamodnak, de nem is tartom őket férfinak.

2011. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!