Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan dolgozta fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csicsóka200 kérdése:

Ki hogyan dolgozta fel az első szakítását?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok mit tehetnék hogy jobb kedvem legyen! Nektek mennyi idő volt kiheverni azt hogy otthagyott a pasitok lányok? Léci írjatok minél többet! Ha nem volt még kapcsolatotok azoktól is várom a válaszokat mit tehetnék hogy jobb kedvem legyen?
2014. okt. 23. 19:54
 1/10 anonim válasza:
Hentessel..
2014. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nehezen, a mai napig nem hevertem ki és szerintem nem is fogom. Jobb kedvet úgy érhetsz el, ha elfoglalod magad és megpróbálod elfelejteni. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hat talán sose dolgoztam fel... 12 éve tortent de még mindig faj.. Igaz, ez a hetkoznapokban sose jut eszemben, van felesegem is mar azota, de ezt eltemetésnek hibjak, nem feldolgozasnak
2014. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4 évig voltunk együtt, 4 éve szakítottunk. 1 évig sínylődtem, aztán jött egy fiú, aki elfeledtette velem, és beletörődtem, hogy ennek vége sajnos. Ennek ellenére sokat gondoltam rá, hol lehet, mi lehet vele. Azt hittem, hogy lezártam, de tavasszal felkeresett, találkoztunk, nem kicsit éreztem ugyanazt, mint akkoriban (pillangók a hasban stb) és felkavarta újra az állóvizet. Akkor még kétszer találkoztunk és ismét sehol semmi.
2014. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Álomfejtéssel foglalkoztam, ez segített megérteni és feloldani az érzéseimet.
2014. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az első igazi szerelmet sose fogod elfelejteni csak már nem fogsz annyit gondolni rá meg nem fog fájni idővel....én fiúként mondom nekem az segitett hogy más lányokkal talizgattam, beszélgettem....azt tudom tanácsolni hogy beszélges sokat a barátaiddal,ismerkedj!!!
2014. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vadkorte81 válasza:

Nekem sikerult anno feldolgoznom,de ahelyett hogy leallnek tanacsokat adni inkabb leirom hogy tortent...


12 evesen ismerkedtem meg az elso baratnommel,3 honapig tartott a "nagy szerelem".Egy penteki nap amikor hazakisertem megbeszeltuk,hogy hetfon delutan ujra talalkozunk.Alig vartam mar hogy elmenjen a hetvege,hetfon a megbeszelt idopontba ott is voltam a kapujuk elott.Ismeretlen emberek az udvaron,gondoltam csaladi osszejovel szoval megkertem az elso faszit aki az udvaron pakolaszott hogy szoljon mar a baratnomnek hogy itt vagyok..rovid ertetlenkedes utan kiderult hogy hetvegen elkoltoztek es eppen az uj lakok cuccolnak be..Porbaltam rajonni eveken keresztul hogy hova koltozott hogy legalabb lezarjuk vagy megertsem hogy mi tortent,de hiaba kerestem allandoan zsakutca.Meg a szomszed telepuleseken is korbekerdezt(ett)em mindenkit hogy nem e talalkoztak vele de hiaba..par kepeslap meg 1 fenykep maradt.Sokaig majd meg zavarodtam ettol az egesztol,de igaz hogy az ido gyogyit mert lassan alabbhagyott a szerelem amit ereztem.Csalodtam mint az allat es megeskudtem hogy kiegyenlitem a szamlat...Ezutan a tortenet ugrik 8 evet amikor 4 baratnojevel meglattam egy klubban eppen piat kert..szoval..itt az alkalom ha mast nem kideriteni hogy mi volt anno..melle alltam kerni en is egy kort a haveroknak de meg sem ismert..mondjuk addigra 205 magas es 100kg voltam de ez nagyon anno nem erdekelt hanem megjobban felpiszkalt.Hallottam hogy azt beszeltek hogy jonnek majd a kovetkezo heten is-szoval elkeszult a terv.Elokerestem a fenykepet es beraktam a penztarcamba.Szombaton elmentem a klubba es megetettem a csajt hogy mennyire orulok hogy megtalaltam es hogy meg a kepet mindig a tarcamban orzom akkora hatassal volt ram stbstb...felszedtem,3 honapig jatam vele tenyleg a tenyerem hordtam...mozik...ettermek...hosszu setak,viragok,na meg vedtem amikor kellett...szoval eleg gyorsan belemzavarodott megint.Amikor letelt a 3 honap egyszeruen szakitottam vele smsben.Nem humanus de segitett elegtetelt venni majdnem mindenert amit anno miatta szenvedtem el.

2014. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát én nem állnék bosszút de azért köszi a történetet :) Elég rossz lehetett neked :(
2014. nov. 6. 20:24
 9/10 Vadkorte81 válasza:
A lenyeg hogy beszelj rola,ismerkedj,mindig foglald el magad valamivel.Lesz meg baratod nem is egy,es te is megfogod talani a hozzad illo part mindegy hogy magas vagy vagy eppen alacsony,sovany vagy kover...vagy hogy eppen milyen zenet szeretsz...Tudod szerintem minden ember egy felgomboc..megvan mindenkinek a felgomboca akit ha megtalal,akkor erzi csak hogy igazan van ertelme ennek a szerelemszarsagnak amivel egy csomo ember bajlodik.A tobbiek meg akik nem passzolnak hozzad elegge,csak az idodet vesztegetik.Erezz inkabb szomorusagot azert hogy nem vetted ezt elobb eszre, mintsem hogy azert mert kilepett az eletedbol valaki aki visszafogott az igazi megtalalasaban.
2014. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Félgömböc??? xD

köszi :)

2014. nov. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!