Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezárjak előtte minden egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezárjak előtte minden egyes kaput? Parasztság lenne szó nélkül tiltani?

Figyelt kérdés

Azt mondta, már nem érez motivációt és erőt a mindennapos beszélgetésekre. Eddig nem blokkoltam le facen sem, más csatornán sem. Azt mondta, ha ő előbb akarna blokkolni, mindenképp írna egy mailt. Hetek óta megy ez a cirkusz bennem hogy mit tegyek...kb. másfél hetente írunk már csak de az is egyre felszínesebb és kevesebb. Mit tegyek?


Úgy érzem, magamat sodrom negatív állapotba, ha olykor megnyitom a beszélgetéseinket...


2014. okt. 24. 02:20
 1/9 anonim ***** válasza:

de ti most milyen kapcsolatba vagytok?


én nem tiltanám,de nem is keresném többet.ez elég megalázó.lényegében nem nagyon kíváncsi rád.

2014. okt. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagy táv és egyebek miatt csak olyas féle internetes levelező partnerek, lelki társ szerű viszony ez. Leesett, hogy nem kíváncsi. Mert amikor az volt, minden nap keresett, én is őt. Voltak vitáink. Találkát illetően. Tudod, amikor egyik akarja jobban, másik nem annyire nyitott.


Tudom, hogy ego, de leblokkolnám őt. Vagy keressük egymást, vagy sose. Nem hiszek az ilyen porhintésekben, hogy most nem írok, azt majd ki tudja mikor újra.


Parasztság lenne letiltani mindenhonnan? Úgy érzem, akkor tudnék túllépni rajta.

2014. okt. 24. 02:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd le nyugodtan, ha te akarsz többet, ő meg nem. Ne fájdítsd a szíved!
2014. okt. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért érzem azt #3-as, hogy te vagy az....???
2014. okt. 24. 02:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Paranoia.
2014. okt. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaaa, bocsi. Csak a %otok egyezik itt. Lehet, nem is az a nemed és korod. :))
2014. okt. 24. 02:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Innen ismerted meg?
2014. okt. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem blokkold nyugodtan, ha ez segít túllépni rajta. ennek így semmi értelme, ha ő már nem érez motivációt.


te voltál az, aki nem akart annyira találkozni, őt meg ez rosszul érintette? velem volt már hasonló, bár akkor ő tiltott le mindenhonnan. aztán egy év múlva újra megkeresett. van ilyen is.

2014. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nem. Én akartam talizni, és ő nem merte bevállalni ezt. Én vagyok a fiú, ő a lány. Mondjuk van köztünk 8 év javamra...meg egy plátói szerelem részéről egy srác felé (tök esélytelen a dolog elmondása szerint). Én csak egy talit akartam.
2014. okt. 24. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!