Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy minden kaput...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy minden kaput lezártam előtte ma?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam tanács kérés végett egy kérdést. A csajszival fél évet dumáltam neten, de lusta, akaratnélküli volt egy szaros találkára. Sajna 220 km a táv is.


Utóbbi hetekben nem is beszéltünk, csak nagy ritkán.

Szóval ma blokkoltam chatről is, facebookon is (bár ott nem volt ismerősöm WTF???), mert ő írta még azt múltkor, h nem érez motivációt, erőt, hogy keressen. Minden nap keresett és én is majdnem fél évig. :O


Úgy érzem így könnyebb a tovább lépés.

Szerinted észre veszi majd a tiltást valahogy?


2014. okt. 25. 00:12
1 2 3
 11/23 omba ***** válasza:

Neked ő elég sokat jelentett, te meg neki elég keveset.

Most meg miért érdekel, mit vesz majd észre, szerintem 1-2 hét múlva talán észreveszi... tényleg zárd le a dolgot, de ne a "kapukkal", hanem magadban.

2014. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
omba de hogyan? fura h már nem része a mindennapjaimnak. sokat tanultam ebből de néha még mindig ezen lovagolok. azt mondta fontos voltam nagyon mindig is neki, de nem tudja megadni azt, amit én szerettem volna tőle. ez oké, de legalább egy szaros talit bevállalt volna...
2014. okt. 25. 00:35
 13/23 anonim ***** válasza:

ojan szilikoncsecses buxát hekkelek én neked a webkamerára amijet csak akarsz de találkozni nem fogsz vele soha

Pista, 74F

2014. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ebből csak azt veszi majd le,hogy milyen kis mimóza vagy.

plusz kizártad annak a lehetőségét,hogy ha ár tapasztaltabb leszel újra indítsd a játszmát,vagy a zsarolás hatására megtörjön.

ha fél évig nyelted azt,az magában mutatja,hogy egy tökfej vagy,ezt a csaj is levágta elég hamar.

ezt megsépkeled egy gyerekes sértődéssel,amin meg röhög egy jót.

legyőzött téged.

2014. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mimóza? Megbeszéltük, hogy tilthatjuk egymást, ha végső megoldás ez. Bár azt is megbeszéltük, h szólunk azért előtte, mielőtt tiltunk. Én nem szóltam neki külön, mert tudom, h már nem is lép be abba a levelezőfiókjába, max 1-2 hetente. Most várjak a válasszal? Nem zártam ki, mert akinek fontos vagyok, az nem húzza évekig a találkozót. Nem? Az hamarabb benne lett volna. Hogy érted, h megtörjön? Nem értem ezt. Várj, úgy volt, h találkozni fogunk, csak húzta ezt, mert félt, h szar lenne...aztán emiatt voltak vitáink olykor, mert furcsáltam, h sosem hozza fel magától a talit (egyszer hozta fel a vége felé már). Nem az a röhögős típus ő amúgy.
2014. okt. 25. 00:43
 16/23 A kérdező kommentje:
Aki rám írt most: igen, a lány 17, én pedig 25 múltam.
2014. okt. 25. 00:46
 17/23 anonim ***** válasza:

már csak az hiányzik innen hogy a női dolgokat is megbeszéltétek bakker.

pipogya.

2014. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mindent megbeszéltünk az életben. Bocs, hogy merek élni, egy kommunikatív, és mélyérzésű ember merek lenni ebben a tetves világban :)
2014. okt. 25. 00:52
 19/23 anonim ***** válasza:
43%

aztán mire mentél a nagy mély érzésekkel?

buktad a csajt.

mély érzéseket akkor mutass ha már kaptál valamit,mondjuk a nuniját.

után kaphat érzelmeket jutalomként nem előbb.

2014. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha mélyérzésű vagy. De ezt ne mutasd ki "mindenkinek" mert gyengének titulálnak. A nőknek pedig nagy álltalánosságban nem ez kell.
2014. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!