Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy minden kaput...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy minden kaput lezártam előtte ma?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam tanács kérés végett egy kérdést. A csajszival fél évet dumáltam neten, de lusta, akaratnélküli volt egy szaros találkára. Sajna 220 km a táv is.


Utóbbi hetekben nem is beszéltünk, csak nagy ritkán.

Szóval ma blokkoltam chatről is, facebookon is (bár ott nem volt ismerősöm WTF???), mert ő írta még azt múltkor, h nem érez motivációt, erőt, hogy keressen. Minden nap keresett és én is majdnem fél évig. :O


Úgy érzem így könnyebb a tovább lépés.

Szerinted észre veszi majd a tiltást valahogy?


2014. okt. 25. 00:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Figyi ez a lány még érintetlen. Nem erre mentem nála sem, és másnál sem. Akkor rosszul írtam. Nem vele szemben voltam mélyérzésű, hanem általánosságban. Az a baj, nem tudom letagadni ezt, mert az nem én lennék. Vele inkább humoros, pörgős beszélgetések voltak, de érzed azért, hogy a másik milyen. Megnyilvánulások, szófordulatok, választékosság, stb. Én nem jutalomból vagyok jó fej emberekkel. Tudod, van még olyan, aki nem csak ezért csinál bármit is, bár megvallom, reméltem, hogy legalább egyszer találkozunk, ha nem is szerelmes belém. A személyes találkozásról hadd ne tartsak kieselőadást, mindenki tudja, hogy teljesen más. :D


Szóval manapság ez így megy? Rejtsd el a lelked, még annak sem adhatd ki, akivel teljesen egy húron pendülsz, mert csak kihasznál? Lehet, hogy én vagyok a hülye f asz. :)

2014. okt. 25. 01:02
 22/23 anonim ***** válasza:
54%

nem "arra" mentél?

ezt úgy írod mintha valami erény lenne ez.

ez inkább az alkalmatlanságod újabb bizonyítéka.

még ha nem is mész arra,az ismerkedés végső célja lényegében ez,ezért utalni kell rá,mert különben pötsös barátnő lesz belőled,ahogy jelen esetben is.

és nem vagy hülye fa-sz,mert azért ha béna majom módon is de próbálkozol.

csak igen kevés a tapasztalatod a nőkről és a nők beoltásáról neten ezek alapján.

2014. okt. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy. Ha nem tunt volna fel, irtam is, hogy tobbszor felhoztam neki, hogy talalkozzunk. De nem leszek eroszakos gyoker, mert azzal csak megutalt volna idej koran. Lehet hogy neked az oltogatas a fegyvered, mondjuk latszik is az iraskepeden....nem erenykent irtam, csak manapsag sajnos a sok gyoker miatt, akik erre mennek, a lanyok is sokkal ovatosabbak, megfontoltabbak. Mar akik komolyabb lanyok. Tudod, nem a ribikre utazom, tul egyszeruek nekem. Butak. Ha olyan qrva okos vagy, akkor tanits Maistro, garantalom, hogy meg sem kozelitetted volna a talalkozo eselyet a lanynal. En legalabb ezt megkaptam nyaron. Egy dolog, hogy o meg nincs kiforrva, mert 17 eves, de attol meg nem ribi, nem felszined idiota, mint sokan masok ebben a korban. Fordulj fel. :)
2014. okt. 25. 02:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!