Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a korkülönbség számít?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok és udvarolni akar nekem egy 25 éves srác, nagyon komoly tervei vannak. Olyan tanácstalan vagyok, meg minden...

2014. okt. 25. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez még annyira nem nagy különbség. Ha jól érzed magad vele akkor ne tartson vissza az a pár év, mindketten felnőtt emberek vagytok.
2014. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosan,egyet értek az első válaszolóval. Ez nem nagy különbség, szerintem engedj az érzéseidnek :-)
2014. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nosco ***** válasza:
Lehet több szeretetet kapsz majd attól a sráctól mint egy idősebb férfitől!
2014. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Birtalan Balázs válasza:

Nem probléma, én nekem 23 évesen volt egy 31 éves nőm, semmi gond nem lett volna, ha hitt volna benne hogy szeretem. Ő meg a korral jött... ne szalaszd el az alkalmatt, mert sokszor jobb is... egy fiatal srác és komolyan gondolja, akkor vele lehet tervezni!


a kort felejtsd el tüstént!


26/F

2014. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 25. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha komolynak látod és Te is szeretnéd, akkor vágj bele:). Ma mér nem számít a korkülönbség.
2014. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Birtalan Balázs válasza:

Persze ha nincsen neked senki, mellette :P Nekem már a képembe vágták hogy a másikat válassza, és vele költözött. Fiatal srácként nagy trauma volt az első, meghát kihasználtság az magas fokon...


Hogyhogy fiatalnak lehet ártani, de ez bárkivel megeshet, mert ha elkötelezettsége van a srácnak és komoly ahogy írtad szerintem megéri érte küzdeni ;)


Tisztelet a kivételnek, de a fiatal nőkban én mégis csak kevésbé bízok és érzem tudatosabbnak Őket a "komoly tervekhez". Valakinek korábban beérik, valakinek nem és csak élni akar..


26/F

2014. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg ez sokat számít?
2014. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha komoly és érett a fiú nyugodtan vágj bele..:)

én is ennyi idős vagyok és nekem volt már 26 éves barátom, és nem éreztem nagy különbségnek..:) sok sikert..:)

2014. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar tuti .
2014. okt. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!