Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Már ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Már ott tartok, hogy nem bírom nélküle.

Figyelt kérdés

Vezetni tanulok. Az oktatóm egy jófej pasi. Persze vezetésnél nagyon szigorú, de mindig annyira kedves velem a magánéletben. Megdicséri a kinézetem, megsimogat, de nem úgy mint a legtöbb "perverz" oktató, hozzá sem ér a lábamhoz. Fázott a kezem. Megfogta és felmelegítette. Az arcomhoz is hozzáérinti mindig a meleg kezét. Házas ember, és tudom, hogy nem szabad érzelmet táplálnom iránta, de nem tudok parancsolni az érzéseimnek. Végtelenül szomorú vagyok miatta. Soha nincs kínos csend, mindig elvagyunk egymás mellett. A házunk előtt sokat szoktunk beszélgetni, és akkor mindig közelebb hajol, és mélyen a szemembe néz. Váltani nem tudok, mivel agyondicsértem a szüleimnek is. Kicsit furcsa lenne nekik, és az oktatómnak se tudnék mit mondani miért váltanám le, mikor imádok vele lenni. Valószínű, hogy minden lánnyal ilyen? Így is néha túlzásokba esik, múltkor megfogta az állam. Nekem az elég intim szféra. Egy nős férfitől nekem ez furcsa. Szerintetek megfordult a fejébe, hogy ő meg én. Az én fejembe sokszor, de egyáltalán nem közeledek felé, max néha oldalba bököm. Egyébként 20 év van köztünk. Az sajnos rengeteg. Én 21 ő 41. A nyáron két fiú között bajlódtam. Többször sírtam álomba magam, mert kihasználtak. Tudom, hogy ha megfordulna a fejébe, ő is csak szexet akarna tőlem. Én persze nem mennék bele. Belegondolok, hogy a feleségeként ez hogy érintene engem, hogy a tanulójával kikezd, az elkeserítő érzés. De egy csók is olyan jól esne tőle, még soha nem vágytam így egy férfi csókjára sem. Kérlek ne írjatok olyat, hogy szétrombolom a családját, vagy hogy ez r*bancos viselkedés, mert nem vagyok az. Egyszerűen beleszerettem egy nős férfiba. Elfelejteni én csak új szerelemmel tudok, de hozzá kötődök, mivel a legzavarosabb korszakomból ő rántott ki, hogy kitüntetett az emberi szeretetével. Minden egyes nap, és éjjel hiányzik, mikor nem láthatom. A hangja, a nézése, az érintése. Minden.. ez már valami mánia.

21L / Budapesti (titkos autósiskola) ne is kérdezzétek. :)


2014. okt. 26. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtés, idő. Jobb dolgot nem tehetsz. Gondolj a következményekre neki a kapcsolatában és neked a szüleid mit mondanának.
2014. okt. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Ez de gáz. Vagy utolsó ribik mászkálnak az utcákon, vagy érzelmi sérült visszahúzódó lányok, akikhez ha kicsit is kedves valaki, akkor már nedvedznek! Jézus!


Nőj fel!

2014. okt. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd azt, hogy befejezed az álmodozást. Amiatt van az egész.
2014. okt. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Reiber Péter válasza:

Van baj.....és nem is a szitu miatt elsősorban..


ha tudnád hány nemhogyhuszon ,de huszonse lány lefexik az ilynolyan oktatójával...pahh..


a probléma az benned van, és nemaz, hogy szerelmes lettél, hanem a leírás maga jelzi, hogy tul erősen érzelemfüggő és szeretethiányos vagy, ehhezképest tul komolyan veszed magad, ennek így nem lesz jó vége, önamagadat rombolod le érzelmileg


negyvenes házas oktatók legritkábban dobbantanak odahaza egy kis tanitványért, egy pasinál a szex és az érzelmek az tök külön téma, meg még irhatnék ilyen alapvető okosságot sokat csak épp minek


se kiszeretni nem fogsz az oktatódból, sem a lelkedet nem fogod tudni megtisztítani a kinlódástol, ami pedig csak benned lakozik, sem az emlitett "kihasználó" fiúk, sem az oktató, sem más nem hunyó ebben a játékban, csakis te magad játszod magaddal

2014. okt. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!