Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

37 éves nő vagyok rendkívül kevés szexuális és még kevesebb párkapcsolati tapasztalattal a hátam mögött.

Úgy érzem beleszerettem egy 50 éves férfiba, akivel 3 hónapja van kissé meghatározhatatlan viszonyunk. (Azért meghatározhatatlan, mert nem nagyon tudom, hogy mik a hosszútávú céljai, nem is nagyon beszéltünk erről, pláne, hogy az elejétől megelégedtem azzal, hogy jól érezzük magunkat egymással.)

De mivel úgy tűnik beleszerettem és ezt még felhozni se merem nála, ez eléggé elbizonytalanít a kapcsolatot illetően. Nagyon jól elvagyunk, de ha pl. 40 éves koromig húzzuk ezt az egészet, akkor, hát...már 40 éves leszek:)) (ok, nem feltétlenül tart addig ez az egész)

Nem akarom elrontani azzal, hogy túl rámenős vagyok, egyébként sem vagyok ilyen típus és jelenleg tényleg túl jól érzem magam.

De nem vagyok én ehhez már egy kicsit öreg? :)

Kösz.


2014. okt. 26. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Most rohanjon a pasi és vegyen el, vagy mit akarsz?:D
2014. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öreg majd 60 évesen leszel,nem 37 évesen.Ha jól érzed magad vele,akkor nem tudom,hogy mi itt a kérdés.
2014. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. nem, dehogy:))

2. mivel ő elég bizonytalan, igazán nem szeretnék totál fülig beleszeretni (nincs sok esélyem amúgy se, hogy ne így legyen), aztán koppanok és ahogy magamat ismerem nem gyorsan lábalok ki belőle, egy 40 feletti nőnek meg már eléggé behatároltak az esélyei (igaz, már most is), szóval azon filózom, hogy van-e ennek értelme.

de lehet, hogy már totál meghülyültem:)

2014. okt. 26. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!