Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a férfi akibe szerelmesek vagytok, büdös lenne minden nap?

Figyelt kérdés
Szóval együtt vagytok, friss kapcsolat, nagy a szerelem, de érzed hogy néha kicsit testszaga van.. Viszont a barátnőid egyszer nem bírják tovább és kiakadnak rád, hogy hogy tudsz ilyen igénytelennel együtt lenni, mert szerintük és más emberek szerint elviselhetetlenül büdös, csak te nem érzed mert elvakít a szerelem. Hogy lehet ilyen szégyent elviselni? Szülőknek így be sem merem mutatni. Azt ne tanácsoljátok hogy mondjam meg neki, mert ő magáról tudja, mindig viccelődik is vele hogy milyen oroszlánszaga van. De mégsem tesz ellene eleget. És ahogy írtam én nem érzem annyira büdösnek mint más emberek mondják.
2014. okt. 28. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

A feromonok miatt nem érzed... de amint elszáll a rózsaszín köd, te is érezni fogod...


Ha friss izzadtság, azzal nincs gond, esetleg meg lehet neki említeni, ajánlani valami tuti izzadásgátlót, meg antibakteriális szappant.


De ha igénytelenségből ered, a higiénia hiánya miatt... hát, nem tudom... engem szerintem első pillanattól taszítana.

2014. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

vidd el a fűrdőbe :-D

meg vegyél neki illatszereket

és ne te hanem haverok adják oda neki

amugy meg ők mondosassák neki hogy ott fognak haver hagyni a csajok ha büdös vagy

2014. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 CptTomato ***** válasza:
100%

Mint férfi mondom... előfordul néha.. vannak ilyen időszakok.

Vegyél neki egy izzadság gátlót aminek tetszik az illata és ennyi.

Vagy ami még esetleg segíthet kérd meg hogy borotválja magát a stratégiai pontokon és az nagyon sokat segít az izzadság okozta szagok elkerülésében/csökkentésében.


Személyes megjegyzés...ha tudja magáról és nem tesz semmit, az már egy fajta igénytelenség.

2014. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem lenne tartós szerelem és dobnám. Hiszen az illet ugyanolyan fontos, mint a hang vagy a külső. Sokkal nehezebb megoldani azt a problémát, amikor már évek óta házasok és akkor változik meg valakinek a szaga vagy a szaglása. Pl. lehet egy új cipő, ami kivált egy jó kis lábgombát vagy egy elromlott fog, vagy pl. a férj allergiás lesz az izzadásgátlókra és nem tudja többet használni őket. Na ezektől a dolgoktól is elmúlhat a szerelem. Vagyis hát nem szabad hagyni, hogy elmúljon, valahogy túl kell élni ezeket a nehéz időszakokat. :) De ha te már az elejétől érzed, hogy nincs kellemes illata, akkor ott gond van, hosszú távon nem működhet így a kapcsolat szerintem.
2014. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mivel számodra ideális pár, ezért te nem érzed olyan büdösnek, vagy egyáltalán nem érzed büdösnek. Érdekes dolog a biológia.

Viszont ha tudja magáról, és még viccet is csinál belőle, akkor egy igénytelen bunkó, vagy az a fajta természethívő aki semmit nem használ ami nem organikus.

Tehát ha egy olyan világban ahol valamilyen szinten elvárt, a saját természetes szagunk elnyomása nem tesz érte semmit, az azt jelenti, hogy ő nem ebben a világban akar élni. Akkor költözzön tanyára éljen magában meg veled ahogy neki jó, vagy más földrészen, más kultúrkörben, ellenkező esetben ne viccet csináljon belőle, hanem fürödjön meg, és ha ez kevés lenne, akkor használjon valami izzadásgátlót. Nem kell illatosat, van teljesen természetes ami csak annyit tesz, hogy az izzadtsággal elszaporodó baktériumokat öli, amik a kellemetlen testszagot eredményezik, és parfümözni sem kell magát, csak a mások számára kellemetlen szagát nyomja el. Természetes, egészséges, nem a legolcsóbb, mert drágább, mint egy OldSpice, vagy egy Nivea izzadásgátló, de többet nem lenne ez a gond.

És ezt nyugodtan megmondhatod neki.

Meg vegye figyelembe azt is, hogy nem neki kell elviselnie mást, hanem őt kell elviselni. A saját szagunkat sosem úgy, és sosem annyira erősen érezzük, mint más, minket vagy mi másét.

És ha az ő környezetébe nincs más ilyen büdösbogár, akkor ő nincs rákényszerítve. Mit szólna hozzá ha te lennél büdös? Akkor is kívánatos lennél a számára?

Ezt tehát nyugodtan mondd el neki és vedd rá, hogy legalább társasági események előtt alkalmazkodjon az általános társadalmi normákhoz.

2014. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként azt tanácsolom, hogy mondd meg neki, hogy a büdösség nem egy szerethető tulajdonság, és ha becsül téged, akkor fordítson nagyobb gondot a testének, ruhájának tisztaságára, étkezésére, használjon illatszereket.


Ha ezt megfogadja, akkor azzal rendezve van a probléma, ha viszont akárcsak viccesedve is ezt a kérdést nem veszi komolyan, akkor legyen minimum mosolyszünet.

2014. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel az átlagostól jóval erősebb a szaglásom, nincs az a szerelem ami mellett nem érezném a testszagot. Ha meg tényleg rendesen büdös szerintem kiábrándulnék belőle. Vannak dolgok amik az alapvető ápoltsághoz tartoznak ez is ilyen.

Meg kell mondani neki, rendesen. A pasik nem mindig értik a célzásokat, van hogy a nyíltan közölni kell velük ezt vagy azt. Pl hogy ő büdös, ez téged zavar a környezetet meg kellemetlen helyzetbe hozza. Legyen kedves tenni ellene.

2014. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lAUlu3Ch6Ko&feature=youtube_..


Dalszövege:


'Érzem a szagod, aludni sem hagy, mert eléég büdi vagy !

Én szeretlek, pedig büdös vagy, olyan büdi, büdi, büdi vagy!'


Ha ezt elénekled neki, biztos lesz a siker!

2014. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogyasszon kevesebb fehérjét és több folyadékot. Meg fog változni a teste illata nagyon hamar. a szőrtelen hónalj is sokat javít a helyzeten, amivel a baktériumok jobban elszaporodnak a szőrön, a szagot meg a baktériumok okozzák.
2014. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én eleve nem tudnék beleszeretni... A higénia nálam alap. Jó, néha előfordulhat hogy nagyon leizzad, de ha ez minden nap így van, az már gáz.

Rózsaszín köd ide vagy oda, engem az izzadság, a cigaretta, vagy az erős szájszag is taszít.

N

2014. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!