Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes lehettem van ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehettem van ennek valoszinusege?

Figyelt kérdés

Lefekudtunk de nem voltam a peteérés idoszakaban gumi volt rajta vegig nem sokszor tette be szuk voltam igy ujjazgatott .. Viszont mikor le fol vette a gumit nem tudom elovaladekos lett e a keze es ugy ujjazott meg tobbszor. Gumit parszor csereltunk szex kozben. Sperma nem volt mert elotte elment utana zuhanyzott , meg is aggodok a mai napig

Szerintetek?


2014. okt. 29. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
elenyésző esély van rá.
2014. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
inkább csak simán semmi
2014. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre tegnap válaszoltam neked szerintem.

Nincs rá esélye, de kérdezd meg a nőgyógyászod.

L

2014. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ugyanazt a gumit cserélgettétek? amúgy miért kellett levennie?

ha rendesen védekeztetek, és nem volt benned natúr kicsit sem, akkor nem valószínű


teszt két hét múlva és kiderül

2014. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján esély természetesen van, ha került előváladék a kezésre és utána úgy ujjazott meg, de ennek annyira kicsi a valószínűsége, hogy ez a valószínűség teljesen elenyésző és nem kéne aggódnod. Így azért nem könnyű teherbe esni. Még hagyományos módon sem mindenkinek sikerül egyből. Az is keveseknek adatik meg, a többségnek sokadik próbálkozás után jön össze. Így gondolhatod neked mik az esélyeid. :) Na izgulj.
2014. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem ugyan azt a gumit mindig ujat.

és koszonom utolso:)

2014. okt. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!