Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, hogy fogadnátok hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, hogy fogadnátok hogy ha az 1 éves fordulótokra kapnárok egy nyakláncot?

Figyelt kérdés
Mert a barátomnak azt szeretnék venni de egy kicsit egyedibb lesz mert a medál egy közös utazásról hozott emlék és abba gravíroztatok és felfűzöm ezüst láncra:)De a 2 lánc az nem egyforma nem találtam olyat ami jól is néz ki (igen ebbe belelehet kötni de a lényeg hogy nem egyforma a két lánc)

2014. okt. 29. 14:52
 1/8 A kérdező kommentje:
kapnátok*
2014. okt. 29. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretném a nyakláncokat akkor biztos örülnék neki.
2014. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha hord ilyesmit, akkor abszolút jó ötlet, főleg, hogy egyedivé teszed és egy közös emlék van mögötte.


Én személy szerint nem hordok ékszert, nem is szeretnék, de tök mindegy, hogy másnak mik a szokásai, nem?

2014. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából ő se meg én sem vagyunk oda a nyakláncokért:D
2014. okt. 29. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj belőle inkább kulcstartót. :)
2014. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy férfin kettő ékszer legeyn max.

1. Óra

2. Ha van, jeggyűrű.

2014. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megba_sznám a fejed baltával. </irony>


Én örülnék neki. :) Amúgy mi a baj azzal, ha egy férfin sok ékszer van? Én szeretem a karkötőket, nyakláncokat, bár nem a fémből készülteket. :)

2014. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
leadnám a zaciba.nem hordok ilyet.Aranynak meg jobban örülnék.Gondolom érhető miért.
2014. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!