Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyetek őszinték velem. Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyetek őszinték velem. Ugye sose nem lesz csajom igy?

Figyelt kérdés

Gyenge eszu vagyok nagyon.Alig jartam iskolaba.Nem sok mindenhez ertek.Kerulom az embereket...Kocsim az sose lesz.Elutnek valakit 24 ora le forgasa alatt az tuti!!

Kornyezetem ismer,es le neznek szerintem.

Sose volt meg senkim.A munkahelyemen 9 eve vagyok,de meg most sem szoktam meg a munkat(gyenge vagyok mindenhez).Nem tudok kommunikalni az emberekkel :/


2014. nov. 1. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos, ez így elég böte felhozatal.
2014. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

most már én is lenézlek, és igen nem lesz sose fogadd el egyedül halsz meg magányosan

szép napot! ^^

2014. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nyafogás helyett változtatnál?
2014. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.
2014. nov. 1. 17:51
 5/14 A kérdező kommentje:
ma 17:51 felet se irtam le a gondjaimnak....Mindegyiken nem tudok valtoztatni.Mar sok akadalyon tul jutottam....De a gyenge eszemet nem lehet fel turbozni!!!!!!!!
2014. nov. 1. 17:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos és kishitű vagy, mert még nem nagyon volt sikerélményed. Ettől függetlenül még jöhet szóba barátnő,csak nem te lennél a kezdeményező fél és mivel kicsi az önbizalmad elküldenéd azzal a gondolattal, hogy úgyse jössz be neki holott egyértelmű jelét mutatja .

Nem kell beletörődni a dolgokba, lehet változtatni rajtuk.

2014. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ma 17:54 Akikkel neten ismerkedtem,idovel lassan mindent elmondtam magamrol.Hat egyikkel se jutottam el a talalkozasig :/ meg is ertem!!!!!!!! Tenyleg egy senki vagyok!
2014. nov. 1. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezek egyik se egy olyan dolog, hogy valaki ne szeressen meg. Lehet, hogy te gyengének, butának, szerencsétlennek tartod maga, de lehet, hogy más meglátja benned a kincset, a lelket, amitől szerethető vagy. Minden emberben van valami. Benned is biztosan!


A baj ott van, hogy bár utálod ezt a helyzetet mégis könnyebb így maradni, mint a két szép lábadra állni és változtatni a helyzeten. Abba kéne hagyni a nyafogást és semmi máson nem kéne változtatnod, csak az élethez való hozzáállásodon. Nem előírás sehol hogy géniusznak kell lenni vagy testépítőnek, hogy Ferrarival járj, hogy 300 oldalnyi exet tudj felsorolni, viszont a pozitív hozzáállást mindenhol és mindenki értékeli.:) Én nem ismerlek, de kezdj el társaságokba járni, ismerkedj és hidd el, előbb-utóbb meglesz a gyümölcse.

2014. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ma 18:12 Koszonom!
2014. nov. 1. 18:15
 10/14 anonim ***** válasza:
De amin tudsz változtatni, miért nem próbálod meg? Növelnéd az esélyeid.
2014. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!