Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyetek őszinték velem. Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyetek őszinték velem. Ugye sose nem lesz csajom igy?

Figyelt kérdés

Gyenge eszu vagyok nagyon.Alig jartam iskolaba.Nem sok mindenhez ertek.Kerulom az embereket...Kocsim az sose lesz.Elutnek valakit 24 ora le forgasa alatt az tuti!!

Kornyezetem ismer,es le neznek szerintem.

Sose volt meg senkim.A munkahelyemen 9 eve vagyok,de meg most sem szoktam meg a munkat(gyenge vagyok mindenhez).Nem tudok kommunikalni az emberekkel :/


2014. nov. 1. 17:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A gyenge agyam meg gátol.
2014. nov. 1. 18:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudod mennyi féleszű,semmirekellő férfinak van óriási önbizalma a semmire? Ne nevezd magad gyenge eszűnek azért,mert lusta voltál tanulni. Fogalmazásod érthető,nem vétesz nyelvtani hibákat...ez már pozitív szinte..Valljuk be,aki ne ért semmihez,és nincs életcélja,az LUSTA volt bármibe is belefogni.A buta férfiaknak is van nője.Mindenkihez van szintben hozzáillő.Neked tutira nem az a baj.Jó,nyilván ez inkább hátrány,mint előny.Az antiszociálisság a baj.Kishitű vagy.Ember,változtassál! Előtted még az élet...érettségizz le...nyilván 2-3 leszel,de lesz érettségid,elmehetsz valamilyen szakmát tanulni. Azokat már nézik valamibe.Ne sajnáld az időt,hogy tanulj...meg fogod köszönni,hogy egyszer még leszel valaki.Ha fizikailag vagy gyenge,akkor sportolj.Ne keress kifogásokat,áldozz már te is valamit a haladás érdekében.
2014. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Bár ilyen egszerű lenne :) ...tanulás,éretségi,edzés stb stb

Az a baj,hogy rossz országba születtem :/

2014. nov. 1. 19:00
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ideje nem használt profilomat reaktiváltam most, szóval érezd magad megbecsülve. :D

Először is. Ahogy előttem is mondták rengeteg buta srácnak van iszonyú önbizalma és jobbnál jobb csajokat fűz be a semmire. Van egy srác a karon, akire baromira irigy vagyok.Tök hülye a srác, de az évfolyam nagyon jó csajai közül nem egy megvolt neki, mert magabiztosan mondja a hülyeségeit, szóval ez nem lehet akadály.

Ami azonban az igazán fontos. Te nem vagy buta. Egy buta embereben soha nem merül fel, hogy buta. Neked van önkritikád, ez meg kifejezetten a nagyok sajátja. Szedj össze egy kis önbizalmat sportolj például. hajrá!

2014. nov. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!