Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám feljelentést tett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám feljelentést tett a volt barátom ellen nekem muszáj tanúskodnom?

Figyelt kérdés
Szóval testisértés a vád elég sokszor megvert látható nyomokkal, mindig mondták hogy tegyek feljelentést sose tettem most bement és megtette, a lakótársam is bemegy tanúnak de én nem akarok bemenni mert ezzel tönkretehetm a jövőjét .. mi ez esetben a teendő?
2014. nov. 2. 20:00
1 2 3 4
 11/33 Költőnő? ***** válasza:
92%
Ugye ez csak vmi vicc?!
2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátot, szerintem fontold meg.
2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
Aki egy nőt megver az nem férfi hanem egy állat. Nem csak feljelenteni de kiherelni is kéne. Anyukadnak ifaza van Te meg ne sajnáld. Ne az ő hanem a saját jovodert aggodj.
2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
100%
Aki megüt egy nőt annak a börtön nem lenne elég, amit én adnék neki azután gondolkodhatna a jövőjén..
2014. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ne a családod ellen fordulj, csak mert ők épeszűek és törődnek veled. Végül is a te döntésed, de remélhetőleg figyelembe veszik a te Stockholm-szindrómádat is és megbüntetik.
2014. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Annyira belém beszélte igazából hogy az én hibám hogy lassan el is hiszem teljesen tönkrementem ebben a kapcsolatban pedig korábban nem voltam ilyen. Szerinte kiprovokáltam az összes esetben és teljesen összevagyok zavarodva....
2014. nov. 2. 20:08
 17/33 anonim ***** válasza:
Ne sajnàld! Ô nem sajnàlt tèged amikor összevert! Ne tûrd el hogy làbtörôkènt kezeljen, ha akarsz beszèlgetni írj priviben van tapasztalatom ebben.
2014. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Ok, ne menj. Segíts neki.... De: akkor gondolj bele, hogy lesz egy vagy több más lány, akivel majd összejön (mert veled már nem fog ezek után, nyugodt lehetsz), akiket szintén lilára ver, mert megteheti egy ilyen lány miatt mint te vagy... Aki ezt elnézi. (Ha az én lányommal tette volna, akkor ásót használnék.... izé... érti mindenki ahogy akarta én azt akartam mondani, hogy elijeszteném.)
2014. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
A te testi épséged és biztonságod is ér annyit, mint más karriere, különben sem kényszerítette senki, hogy megverjen. A saját tetteinek viselje csak a következményeit.
2014. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Anika Indigo ***** válasza:

Kit érdekel, milyen pályára akar menni?? Őt sem érdekelte, mekkora fájdalmat okoz neked, mégis megtette! Ha nem mész be tanúskodni, tudod mi fog vele történni?

Megússza az egészet, és az hagyján hogy magasról tojik a te lelki világodra, de ugyanúgy megverhet még egy tucat nőt, mert abban a hitben él, hogy úgysem tesz ellene senki feljelentést. Mélységesen sajnálom ami történt veled és téged is, mert annyira szereted őt, hogy még most is az ő jövője érdekel, nem pedig az, hogy brutálisan megvert újra és újra.

Azt viszont nem bírom felfogni, hogy inkább az édesanyádat hoznád "kellemetlen" helyzetbe (már ha a hamis tanúzást annak lehet nevezni), aki szeret téged és harcol érted, kiáll melletted, mindezt azért, hogy ezt a sheggarcú bharom állatot védd...

2014. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!