Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám feljelentést tett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyám feljelentést tett a volt barátom ellen nekem muszáj tanúskodnom?

Figyelt kérdés
Szóval testisértés a vád elég sokszor megvert látható nyomokkal, mindig mondták hogy tegyek feljelentést sose tettem most bement és megtette, a lakótársam is bemegy tanúnak de én nem akarok bemenni mert ezzel tönkretehetm a jövőjét .. mi ez esetben a teendő?
2014. nov. 2. 20:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Bár ha véded ezt a vadállatot, tényleg nem vagy magadnál.
2014. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menjél be! Már csak azért is nehogy más lányokat is megverjen, vagy rosszabbat tegyen velük a jövőben!
2014. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Egy nő nem tud annyira provokálni egy férfit, hogy megüsse vagy bántalmazza, mondjuk itt férfiakra gondolok, nem olyan selejtekre, akiknek tökük lóg a lábuk között. Ha húzza az agyam egy nő, visszaoltom, megalázom máshogy, megszívatom, vagy kiröhögöm és ott hagyom, mert nőt megütni szerintem önégetés (nyilván ha pl. eszközzel támad meg, vagy ilyesmi, az önvédelem, szóval más történet). Ne sajnáld szerintem.


22F

2014. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!