Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire undorító, ha sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire undorító, ha sokszor nem tudom korlátozni sírást?

Figyelt kérdés
Egy lány gondolatától mindig kitör belőlem.
2014. nov. 7. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Undorítónak nem undorító de engem zavar ha egy fiú ilyesmi miatt sír. Majd túl leszel rajta addig is szerintem próbáld otthon kisírni magad akkor úgyse látja senki. Amúgy meg szard le.
2014. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már nem tudok sírni! Kicsit hiányzik, de meg vagyok nélküle! Szerintem nem gáz, régen kamasz koromban sokat sírtam én is csajok miatt, le szarva hogy ki mit gondol róla! Ha ki akar jönni inkább jöjjön mint elfojtsad és később abból legyen baj hogy elfojtottad az érzéseid
2014. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!