Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi tetszik az ilyen lányokban?

Figyelt kérdés

jó persze nem az összes fiúnak tetszik valószínű, de mi szép egy ilyen nőben? A mellei többb mint valószínűséggel szilikonok, agyon van sminkelve, ha reggel felébrednél mellette lehet meglepődnél, a feje r*bancos. Szerintem sokkal szebb egy természetes lány akin nincs ennyi mű dolog. Talán még az első tűrhető de a többi?

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. nov. 8. 08:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%

"elég nevetséges mikor látom hogy a kevésbé helyes, csúnya srácoknak tetszenek ezek a nők"


Mert a tetszés az egy tudatosan eldönthető dolog talán? Nem vagy valami okos lány te..

2014. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
77%

Lány vagyok, de a kérdésed alatti szöveg egyetlenegy mondatán megütköztem:


"Szerintem sokkal szebb egy természetes lány akin nincs ennyi mű dolog."


SZERINTED!!


De te nem vagy srác, szóval az, hogy nekik milyen az ízlésük, meg mi az, ami nekik tetszik FÉRFI SZEMMEL, az rájuk tartozik. Ha nekik bejönnek az ilyen típusú lányok, akkor ok, ha nem, akkor is ok, mert nem női szemmel kéne megítélni egy pasi választását, vagy éppen azt, hogy nekik milyen női típus tetszik.


Ezért van két nem: nő és férfi.

2014. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Buta vagy mint a tök kislányom. És megkérdezhetném miért pontoztál le? Illene tiszteletben tartani más véleményét nem?
2014. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
De figyeld meg a 12 es válaszát kapásból lepontozta... Beszarok. P
2014. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
én úgy mondtam hogy pl.: nekem is volt nem is egy olyan osztálytársam aki tényleg nem volt egy helyes fiú, vagy dagadt volt, minden lányt kritizált, csak az ilyenek tetszettek neki. Meg hát most lehet csorgatja a nyálát az ilyen lányok után de úgy se lehet az övé.
2014. nov. 8. 09:16
 16/34 A kérdező kommentje:
édes istenem nem én pontoztam le a 12.-est sem
2014. nov. 8. 09:17
 17/34 anonim ***** válasza:

Hát csajszi, IQ-d egyenlő 0-val, ha már egy lánytársad véleményét is lepontozod, miközben nagyon jól tudod, hogy igazam van.


Hogy akarsz te NőI SZEMMEL valamit megítélni, amit CSAK a FÉRFIAK TUDNAK???


Nőlj fel, még gyerek vagy!

2014. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
hát de a tied is olvasd már vissza nem én pontoztalak le. Jajj ennyi hülyét :D
2014. nov. 8. 09:19
 19/34 anonim ***** válasza:
50%
Szóval az fáj neked, hogy még a csúnya srácoknak is a szép tetszik és nem te? :D Szar ügy.
2014. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

"Meg hát most lehet csorgatja a nyálát az ilyen lányok után de úgy se lehet az övé."


Akkor gondolom szerinted a jobb megoldás, hogy jöjjön össze a csúnyával (vagy veled), aztán szex közben fantáziáljon a jó csajról, miközben te annyi izgalmat generálsz benne, mint egy félbevágott körte.

2014. nov. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!