Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi tetszik az ilyen lányokban?

Figyelt kérdés

jó persze nem az összes fiúnak tetszik valószínű, de mi szép egy ilyen nőben? A mellei többb mint valószínűséggel szilikonok, agyon van sminkelve, ha reggel felébrednél mellette lehet meglepődnél, a feje r*bancos. Szerintem sokkal szebb egy természetes lány akin nincs ennyi mű dolog. Talán még az első tűrhető de a többi?

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. nov. 8. 08:36
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
"A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad." hehe szerintem volt pár ember aki lepontozott, amúgy nem az bánt én meg vagyok magammal elégedve, de mikor látom hogy egy olyan lányt kritizálnak aki mellesleg nem is csúnya csak hát ugye nincs megcsinálva, kikenve, sima hétköznapi ruhába járt, vagy lehet hogy éppen túl vékony vagy lehet picit ducibb azt ezek a srácok agyonkritizálják.
2014. nov. 8. 09:27
 22/34 anonim ***** válasza:
Ezek glamour fotók, glamour modellekkel. Ebben a műfajban nem a természetességet szokás hangsúlyozni. Van, akinek tetszik, van, akinek nem. Neked, nekem nem tetszik, de millió lájkolónak facebookon igen. Nem tudsz változtatni ezen.
2014. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
honnan veszitek hogy én csúnya vagyok? Láttatok rólam képet? Amúgy meg akinek nem inge nem veszi magára. Élőben még senki sem mondta hogy csúnya vagyok, inkább szépnek mondanak...
2014. nov. 8. 09:29
 24/34 anonim ***** válasza:
20 as xDDDD ez nagy szöveg :DD
2014. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
csak én lány létemre is annyira a természetes szépség híve vagyok, nem sminkelem magam, nincs műkörmöm, és van olyan nő ismerősöm is aki kikenve olyan tök jól néz ki, de mikor láttam smink nélkül egy tök átlagos nő volt. meg nekem fiúban is az egyszerű hétköznapi srácok jönnek be, nem az ilyen pávagyerek meg stb :)
2014. nov. 8. 09:33
 26/34 anonim ***** válasza:
53%

na akk ha ekkora szád van akk merj 1 képet kitenni magadról

jöhet a lepontozás..

2014. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Jaj,mennyi szánalmas válasz!"Biztos ronda a kérdező,azért kritizálja ezeket a mű"nőket")Ugyan már!Manapság ezek a megcsinált nőknek nem nevezhető valamik az úgymond jó nők!Mert nagy a csöcsük,formás a testük,bár igaz csak képeken az!:D Én nem kritizálom őket,csak röhögök rajtuk,meg azokon is akiknek ezek tetszenek!
2014. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
utolsó: igen irigy vagyok a műszempillájukra meg a műkörmükre, meg a műcsöcsükre:D remélem ironikus voltam xD, bár legtöbben azt szűrték le hogy ronda vagyok azért kritizálom, nem azt hogy szerintem egy nő akkor szép(így női szemmel is nézve) aki smink nélkül, meg műmell, póthaj...stb nélkül is szép, és nem értem hogy egyes férfiaknak miért tetszik a 6 kiló vakolat, agyonpumpált szilikonmell
2014. nov. 8. 09:58
 29/34 anonim ***** válasza:
Szar az ízlésük!Vagy mindegy nekik milyen csak feltűnő csaj legyen,akire mindenki felfigyel.Nagy csöcs,szopós száj,műköröm stb,minden ami mű!Viccnek amúgy nagyon jók:D
2014. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Hát szerintem is szépek de én sem szeretem az agyonsminkelt nőket..De meg kell hagyni van akin jól áll :) És női szemmel is lehet nézni..A másik én azt vettem észre hogy csak azért kritizálják ezeket a lányokat mert ők sem tökéletesek és ha 1 valaki kritizálja a barátjai is fogják több mint valószínű :)
2014. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!