Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi tetszik az ilyen lányokban?

Figyelt kérdés

jó persze nem az összes fiúnak tetszik valószínű, de mi szép egy ilyen nőben? A mellei többb mint valószínűséggel szilikonok, agyon van sminkelve, ha reggel felébrednél mellette lehet meglepődnél, a feje r*bancos. Szerintem sokkal szebb egy természetes lány akin nincs ennyi mű dolog. Talán még az első tűrhető de a többi?

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. nov. 8. 08:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nekem pl teljesen természetes barátnőm van. Formás popsi, helyes cicik, és nem sminkeli magát és nagyon jól áll neki, nem is tudnám elképzelni sminkben.

24/F

2014. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
a személyiségük ="D
2014. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

no comment. .. :s

160-175 körüli magasságú,formás kisebb mellű, picit husisabb,kedves-édes tekintetűt nem tudsz linkelni? :o :3

2014. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

#31/33

..most féltékeny lettem :D

2014. nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!