Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat akkor mégis?

Figyelt kérdés

sziasztok. Van egy srác, kb 2 hónapja bejelölt, mert szimpinek talált. Szinte minden nap beszélünk, 80%ban ő keres, érdeklődik hogy mivan velem, meg nem szokta mondani, hogy szép vagyok de tesz rá célzásokat, hogy erősen szimpi vagyok külsőre neki. Nem ismerkedett még netről, és azt is tudom hogy fél éve van túl egy nagyon komoly kapcsolaton. Célzást tettem a talira, mert ő nem tett rá, felvetettem mint ötletet. Mondta hogy rendben majd vmikor megbeszéljük. Két hétre erre mondta hogy találkozhatnánk. Megbeszéltünk egy napot és előtte két nappal visszamondta hogy valami családi dolog közbejött, de hogy máskor feltétlenül.

Egyik barátnőm szerint ez koptatás, és hogy ne hagyjam hogy szórakozzon velem, elég sok a srác kifogása, és tuti van más csaj is (hiszen jól néz ki..)

Ennek ellenére amióta visszamondta azóta is folyamatosan ír. Jeleztem hogy nekem meddig lenne jó a tali, mert utána elutazok 1 hétre.

Szerintetek ha abban az időben nem hív el mielőtt elutaznék, hagyjam?

Vagy mire vagyok jó a srácnak? Mert ha annyira érdekelném jól tudom hogy rég elhívott volna magától is vagy valami.. de akkor sem értem. am értelmes , rendes érett srácnak tűnik pár évvel idősebb mint én

17L


2014. nov. 9. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is volt egy nagyon hasonló helyzet...Hát, sajnos a mai nem lett semmi a találkozásból, és nekem kellett célozgatni rá, hogy menjünk el... Fogalmam sincs, mi játszódik le ilyenkor a fiúkban, de idegesítő, hogy ennyire nem tudják, mit akarnak... Szerintem egy ideig hanyagold, aztán hátha magától elhív, mert a fiúk nem szeretik, ha rájuk akaszkodnak.:) 17/L
2014. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!