Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mi van? Akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mi van? Akarhat valamit, vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval...megismertem egy fiút.

Egy suliba járunk és már többször látott,aztán egy közös ismerősünkön keresztül felvett msnre.Beszélgettünk,aztán találkoztunk.Teljesen jó volt a randi,úgy éreztem mintha már ezer éve ismernénk egymást,és többen meg is kérdezték,hogy mióta vagyunk együtt akikkel összefutottunk az utcán(pedig nem fogtuk egymás kezét meg semmi).Utána olyanokat írt msnen,hogy már várja a következő találkát,meg hogy reméli jól éreztem magam,mert ő nagyon.

Egy hét múlva megejtettük a következő randit.Történetesen én mentem át hozzá...filmet nézni.De már az elejétől kezdve nem figyelt a filmre,csak rám.Átölelt meg puszilgatott,simogatott etc.Aztán egyszer csak lekapott.Utána tök jól elvoltunk egymással,aztán mikor haza kellett mennem akkor hazakísért...és kézenfogva sétáltunk el hozzánk.Aztán utána alig beszéltünk,vagy csak ilyen felszínes dolgokról.Múlthéten úgy volt,hogy találkozunk de valahogy mégsem jött össze.Pénteken írtam neki,hogy ha van kedvük jöjjenek el egy szórakozóhelyre,mert buli lesz.Elég sokan voltunk,alig volt hely,de valahogy sikerült mellém kerülnie.Elkezdtünk beszélgetni,de aztán a haverjai folyton közbe szóltak,meg a barátnőm mondta hogy haza szeretne menni.Szóval nem igazán tudtunk együtt lenni,de úgy tűnt nem zavarja nagyon.Azóta viszont megint szépeket ír msnen,tegnap áthívott magához de nem tudtam menni...pedig lett volna kedvem.Lehet lekoptatásnak vette mert ma nem írt rám.Azon gondolkodok,hogy mégis mit akar tőlem?Folyton máshogy viselkedik.Suliba csak megölel.A buliba is más volt.Msnen tök édes.Amikor kettesben voltunk akkor meg...:/

Szóval szerintetek?

Lehet,hogy szégyenli a haverjai előtt ezt a kavarás dolgot?Nekem nagyon úgy tűnik,hogy vagy nem tudja mit szeretne,vagy csak játszik.Ja igen...a kor azt hiszem fontos tényező itt...

Ő 19F én pedig 14L


2010. nov. 30. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kamu, huzzál innen te is és gondolkodjál vagy beszéld meg a pasiddal...Nem jobb, ha tőle hallod a dolgokat? Ha nem is érdekel téged, akkor 1-2 napnál nem lesztek többet együtt! Egyébként lehet ciki vagy neki ennyi idősen.
2010. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne várd már azt, hogy a buliban a sok csicska, szánalmas, gyomorsavukat és napi élelmüket szájukon át eresztő részeg nyomorék között ugyanazokat fogja tenni, mint veled, amikor csak ketten vagytok! Ott voltak a "haverjai" is, nyilván nem csak te létezel a számára. Te is elmentél a barátnőddel, ezáltal gondolhatja ő is azt, hogy "Jajj most mit akar?". Ez a történet, amit most levezettél, akkor szokott lenni, mikor a srác meg akarja fektetni a csajt. Suliban egyébként mi a gyászt műveljen, amikor elvileg nem is jártok?!
2010. dec. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó (:

Az első válasszal nem tudok mit kezdeni :D

2010. dec. 1. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!