Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazug aljas ember lennék, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazug aljas ember lennék, aki szórakozik másokkal és hülyíti őket, csak mert nem merem felvállalni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Ma itt ezt megkaptam valakitől, hogy szerinte hazug vagyok mert nem merem elmondani egy másik lánynak az érzéseimet, és aki hazugnak nevezett szerinte egy igazi barátságban nincs ilyen "hazugság". Hozzá teszem azt is, hogy a lány akit szeretek nem igazán viszonozza azt amit én iránta érzek, (bár max csak sejti ezt) de egyértelműen ő nem érez közlesem így.


pl ilyeneket mondott rám aki hazugnak nevezett:


"Mivel most velem beszélgetsz, és én mint vadidegen ember érzem a kamuzást, akkor szerinted mit érezhet egy olyan ember veled kapcsolatosan, aki már megnyilt neked, és mély beszélgetéseket folytatott?

Egy őszinte embert az ilyen viselkedés frusztrál, és felmerül benne(jogosan) hogy ez a valaki szimplán hülyére akar venni, ezért elkezd távolodni. Mint említettem: jogosan, hiszen nekem is ez jön le rólad, hogy kamuzol és nem mondasz igazat."


"Nagyon illúzióromboló tud az lenni, ha a másik fél őszinte, és simán kideríti, hogy kamuzol és mellébeszélsz, össze vissza hazudozol, másnak adod ki magad, mint aki vagy, letagadod a korodat. Egy okos ember pár mondatból rá tud jönni, és utána mikor rájön, elkezd hátrálni, távolodni. Nem mond szegényke semmit, mert hát mit mondjon, hogy a jellemhibád nem baráthoz méltó? minek mondja, mikor ezt a szüleidnek kellett volna neked megtanítani, hogy nem csak a való világban kell az őszinteség, hanem itt a net-en is.Alap egy jó emberi kapcsolatba, és jó kapcsolathoz. Enélkül csak egy sima unaloműző időtöltés. Annál meg, hogy egy hazudozó emberrel töltse az idejét, annál minden jobb."


"Ne is haragudj, de nem tűnsz őszintének, sem olyan embernek akinek tényleg szüksége lenne a másik emberre.

Te itt egyszerűen( most pont velem) szórakozol, és kamuzol, mert azt hiszed, hogy mivel nem látja a másik ki ül a monitor mögött, te mindent megtehetsz. Hát nem.

Mielőtt bármit teszel egy emberrel, képzeld magad a helyzetében, hogy neked, hogy esne, ha veled szórakozna egy betegelméjű igy, ahogy te szórakozol más emberekkel, mert halálra unod magad, és nem tudsz mit kezdeni magaddal.

"


Ezt mind abból következtette ki, amit fentebb írtam, hogy nem merem felvállalni az érzésem mert tudom ,hogy máshoz érez és így csak teher lennék, meg nyűg, hisz onnantól neki kellemetlen lenne beszélnie velem.


Lehet semmit se fogtok érteni a kérdésből, de akkor mindegy.


2014. nov. 9. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

(d) személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet, idézett telefonbeszélgetés-, privát üzenet, vagy e-mail részletet elhelyezni, még az érintett beleegyezésével sem, idetartozik a más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala, beleértve annak jelszavát is;


http://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

2014. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Másképp szerinted, hogyan kérdezzem meg ezt ?

Áruld már el.

2014. nov. 9. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontoztok le. Annyiszor mondtam már, hogy amikor a kérdést törlik, akkor a pontozás elveszik. Felesleges energiapazarlás.
2014. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom, kérdezd a moderátort, vagy az üzemeltetőket. Ők alkotják a szabályokat.
2014. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az nem hazugság, hogy nem vallunk szerelmet olyan csajnak, akiről nem érezzük, hogy érzéseinket viszonozná.


De az már töketlenség, ha sohasem próbálsz bókolni neki (előbb belső, majd külső tulajdonságait dicsérni), és ha erre esetleg jól reagál, akkor férfiként megmondani neki, hogy tetszik. (Egy tetszik felvállalása nem túl nagy dolog, nem az mondod vele, hogy nélküle nem tudsz élni, csak azt hogy jó csajként számításba tudnád őt is venni.)

2014. nov. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Alap, ilyet már mondtam neki.


Kötekedős 78%, nem veszik el a pontozás, csak úgy mondom.

2014. nov. 9. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!