Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha néha szakítanék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha néha szakítanék a párommal de összeroskadok a gondolattól?

Figyelt kérdés

Sosem akarom megbántani, és engem is szíven ütne a dolog mert én is szeretem de gyakran érzem, hogy kezd kihűlni a dolog és lennék szingli. Viszont nem merem meghozni ezt a döntést, féltem őt is magamat is, félek hogy rosszul döntök. Bármi jó tanács? Másfél éve vagyunk együtt.


Én 22 éves, barátnőm 21


2014. nov. 10. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem arra törekedsz, hogy minél jobb legyen? Ja, szakítani könnyebb.
2014. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert hiányzik a szingli lét, viszont a kapcsolat is sok helyet foglal a szívemben, tele vagyok kettős érzésekkel
2014. nov. 10. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartsatok szünetet. Amúgy ha már most ezt érzed, kár tovább húzni. Addig áltatod magad, míg ő fog dobni téged. De lényegtelen ki szakít kivel, közös megegyezéssel tegyétek. Egy kis külön lét nem árt, és ezalatt el tudjátok dönteni, hogy érdemes-e folytatni.
2014. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már így érzel az semmiképp sem jó, szerintem csak a megszokás az ami miatt még ragaszkodsz a barátnődhöz. Ha már így érzel, akkor lehet jobb ha külön folytatjátok.
2014. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Búcsút int az õsz a nyárnak,

Legény életem végleg elhagylak.

2014. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bár ilyen könnyü lenne, régen én is igy gondoltam ha valaki ezt érzi akkor szakítson, de most hogy megélem teljesen más, sírnék nélküle de vele se vagyok teljes, sehogy se jó
2014. nov. 10. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy tegyetek a változásért, mert egy rosszul működő kapcsolatban lenni sokkal rosszabb, mint szakítani. Így esélyt sem adsz arra, hogy boldog legyél.
2014. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!