Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme az edzésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az edzésnek?

Figyelt kérdés
kicsit furcsa lehet a cím alapján, hogy ide írok, de van értelme annak, hogy férfiként edzem magam csajozás szempontjából? mármint pozitív dolog, hogy jól érzem magam tényleg sokkal jobban vagyok mióta mozgok, edzek teremben, de nők szempontjából van valami előnye? férfi kollégákat kérdezem elsősorban, de lányok válaszát is szívesen várom,
2014. nov. 10. 23:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
az alkatom elég vékony, de izmos
2014. nov. 11. 00:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne a csajozás miatt. Amiatt csináld, hogy neked jó. Intervallum edzés és nehéz súlyzós edzések a legjobbak.
2014. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igazad van :/
2014. nov. 11. 00:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne a nők miatt csináld.

De egyébként igen, könnyebben felfigyelnek rád. Ettől függetlenül közel sem a siker záloga. Lehet, hogy csak végigmérnek a tekintetükkel és kész, mert többet nem látnak benned.

2014. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Az arc számít, ha az csúnya, lehetsz izmos vagy bármilyen, nem fogsz nekik kelleni.
2014. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hm igazatok van : )
2014. nov. 11. 00:06
 7/12 anonim ***** válasza:
van de nem olyan sok legaábbis közvetlenül közvettetten az hogy van életkedved és jól érzed magad adhat olyan kisugárzást ami megnyerő a nőknek :)(én se tudom mi ez a kisugárzásdolgo de nagyon fontos a nőknek :D)
2014. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az edzésnek sok pozitívuma van.. az egészségen kívül az is ide tartozik hogy tetszel a lányoknak lehet felszínesen hangzik de így van nem minden a jó kinézet de minden nőnek szerintem jobban esik ha nem egy lógómellű lógóhasú szar mászik rá az ágyban vagy egy 50kilós csontváz akinek lesheti a bordáit ha lekerül a póló....
2014. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nyilván ha valaki nagyon ronda, semmilyen izom nem fog ezen változtatni, de ha egy férfi izmos, nem a kigyúrtra gondolok, az nagyon sokat javít az összképen, nagyon férfias. legalábbis nekem 24l.
2014. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne a nők miatt csináld, elvégre senki nem a nők miatt csinálja (*köhög*).
2014. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!