Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme a kis súlyokkal...

Van értelme a kis súlyokkal való edzésnek?

Figyelt kérdés

Van még 15-20 kg pluszom, amitől szeretnék megszabadulni. Már régebben is jártam konditerembe. Akkor az volt, hogy 40 perc kardió, és utána az egész test átmozgatása, de csak kis 10-15 kg-os súlyokkal. Csak ezzel annyi a bajom, hogy semmit nem érzek közben, nem érzem, hogy dolgoznának az izmaim, se izomlázam nincs... semmi.


Baj lenne, ha növelném a súlyokat? Vagy attól csak még vaskosabb lennék?


2014. júl. 25. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem igazán vagy tisztában a tested élettani alapjaival, a rá gyakorolt hatásokkal. Ez nem jó, mert most ha a kérdésre válaszolunk, az egy dolog, de egyrészt leírtál még kb 3-4 tárgyi tévedést a kérdésedben, ezekre is kéne válaszolni, másrészt meg ez arra enged következtetni, hogy mással sem vagy tisztában, ezért nagyon sokat kéne írni, hogy segítsünk. Ez a 'nagyon' sok már megszületett egy könyv formájában, a neve "Sárga kapszula". Online elolvasható.
2014. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs. Eleve zsírleadáskor is nagy súlyokkal edzünk nem barbisúlyokkal bohóckodunk. Több kalóriát is égetsz el nagy súlyokkal, valamint több izom is marad a végére. Diétával kalória mínuszuban nem tudsz izmosodni, tehát attól ne tarts, hogy túl izmos leszel. Gondolom nő vagy, így főleg nem leszel soha túl izmos naturálban, mivel a nők kb 1/25 annyi tesztót termelnek, mint a férfiak.
2014. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne súlytól akarj szabadúlni, hanem zsírtól. Ehhez megfelelő szálkásító diéta kell, aerob edzés, és súlyzós edzés. A súlyzós edzésnél akkora súly kell, amivel 8-12 ismétlést tudsz maximum csinálni.


Szálkásító diéta alatt meg nem fogsz izmot növelni, tehát ez miatt kár izgulni.

2014. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Igen, nő vagyok. És semmiképp sem szeretném férfiasra kigyúrni magam. Csak szeretném ha lenne valami formám.


Tudom mi kell a fogyáshoz, már 30 kg-tól megszabadultam. Egyedül a ezzel a kis súlyzós edzéssel nem voltam nagyon megelégedve, de most akkor bátrabb leszek. Amúgy személyi edző állította össze az edzéstervet... nem a kisujjamból cumiztam ki:)

2014. júl. 25. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Okés, de tényleg ne aggódj, nem leszel nőként túl izmos. Ez még nekünk férfiaknak sem megy naturálban.
2014. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :-)
2014. júl. 25. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Minél több az izomtömeg, annál több kalóriát égetsz el. Kicsit bután megfogalmazva.


Válaszolva a kérdésre: Nem lenne baj, ha növelnéd a súlyokat, és nem leszel "túl vaskos".

2014. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a túl izmos duma nagyon kis aranyos és naív. Egy nő koksz nélkül, azaz naturálban sosem lesz férfiasan kigyúrt, ahhoz kemény szteroidkúrák kellenek és nagyjából egy évtized munkája.
2014. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz, hogy olyan karod lessz mint Arnodlnak (na persze ilyen nem fog észrevétlenül történni 1 nap alatt), akkor lábazz többet, azzal nehez mellélőni. Iszonyatossan szexi tud lenni egy szépen kidolgozott női láb és ráadásul még a zsírégetéshez is jól jön.
2014. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha nagyon félsz, hogy olyan karod lessz mint Arnodlnak (na persze ilyen nem fog észrevétlenül történni 1 nap alatt)"


Nem egy nap alatt, hanem kb soha nem lesz Arnold méretű izomzata egy nőnek!

2014. júl. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!