Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Heti 1-2 box edzésnek van...

Heti 1-2 box edzésnek van értelme?

Figyelt kérdés
Sportolok mást heti 4-5ször(foci) szóval többet nem tudnék beiktatni. Kizárólag hobbiból érdekelne , hogy kis alap verekedést tanuljak. Ilyen kevés edzéstől is lehet fejlődni?
2014. nov. 3. 05:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Van. Otthon árnyékolj annak alapján, amit az edzésen tanultál, meg ha van helyed, vehetsz egy zsákot is.

Meg gyurjál hozzá teremben vagy legalább otthon az ütéserőhöz, az erőnléthez meg járj el futni.

Ha ezekkel kiegészíted, akkor jó lesz a heti kettő edzés.

2014. nov. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Hosszú idő alatt érik be. 2 már jó, de 3 lenne az igazi. Hobbiból elég 1-2.
2014. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire foglalkozol vele.:) Ha csak lejárogatsz edzésre, boxolsz kicsit, aztán hazamész és rá se gondolsz, akkor nem ér semmit. Viszont ha szabadidődben árnyékolsz, kialakítasz egy taktikát, tökéletesíted a tudásod, akkor sokat fog érni egy mondjuk sulis bunyóban:) Viszont ha utcán mennek rád többen akkor már nem lesz elég...
2014. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Medvés Tímea válasza:
Minden edzésnek van értelme - kivéve, ha valami testromboló bolondság, de azt meg ne is nevezzük edzésnek! Minél többféle dolgot csinálsz annál jobban fejlődsz a különféle területeken, bár lehet, hogy soha nem leszel egyik sportágban sem egy szupersztár... Az a kérdés, hogy mit akarsz elérni, mire kell neked a boksz... Ha versenyezni akarsz, akkor nyilván ennek kell minden mást alárendelni, és a szükséges technikai edzéseket kell kiegészítened erőnléti, állóképességi edzésekkel úgy, ahogy azt egy szakedző felépíti neked. Én nagyon szeretem a bokszot, de tudom, hogy heti egy-két edzéssel belőlem sose lesz egy nagy bunyós, és nekem nem is célom ez pl. :-)
2014. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!