Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 1 box edzésnek van értelme?

Heti 1 box edzésnek van értelme?

Figyelt kérdés

A csoportos edzés pont olyan időpontokban van,ami nálam nem jöhet szóba.Viszont van személyi edzés is,ami ugye rugalmas.Mivel elég drága egy alkalom,így maximum heti 1 edzésre tudok elmenni.

Profi az edző,szóval az edzés minőségével nincs baj,csak azért szerintem heti 1 alkalom nem sok...



2013. dec. 12. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel egy másik helyet?
2013. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Itt a környéken mindenhol este van edzés.Nem ragaszkodom a boxhoz,de csak ezt az egyet találtam,ami egy picit rugalmasabb.
2013. dec. 12. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
heti egy alkalom semmire nem jó a személyi edzés meg kezdőknek ugyanúgy semmire nem jó csak arra, hogy a technikákat átvegyétek boxolni nem tanulsz meg tőle ahhoz edzőpartnerek is kellenek.
2013. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A személyi edzésnek haladó-középhaladó szinten van értelme.A heti egy edzésnek meg akkor,ha a tudásod már adott és csak a bunyó miatt mész le heti egyszer verekedni,hogy képben maradj.
2013. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mások viszont pont az ellenkezőjét mondták.Az elején nem érdemes csoportos edzésre járni,mivel akkor kevesebb figyelem jut egy emberre.

Szóval nem tudom mi legyen...

2013. dec. 12. 19:33
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Egy kezdőnek hol van már olyan állóképessége,hogy másfél órát végig zsákoljon,pontütőzzön,sparringoljon minimális pihenővel,pörgősen?Egy kezdőnek egy ilyen személyi edzésen 15 perc után vége,összecsuklik vagy elájul.Én voltam közép haladóként ilyenen és beokádtam 1 óránál,olyan szintű hajtás volt.Ezért javasolt inkább egy alacsonyabb intenzitású edzés csoportban.
2013. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
te mire számítasz egy csoportos edzésnél? lemész full kezdőként és szerinted beállítanak ugyan azt csinálni mint a többiek függetlenül attól, hogy nem tudsz ütni sem?
2013. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem arra számítok.De pl régen,amikor thai-boxra jártam,akkor voltunk kb 25-en kezdők.Volt ennyi emberre 1 edző aztán kész.Beálltunk a tükör elé és gyakoroltuk az ütéseket fél órán keresztül.Az az 1 ember pedig nem sok mindent tudott velünk kezdeni...
2013. dec. 12. 21:01
 9/13 anonim ***** válasza:
25 kezdő meg gondolom még vagy 10 régebbi tag.Bakker...ennyire megy a thai box?Más edzéseken meg ha van 10 stabil fizető ember már sikeres a vállalkozás.
2013. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
50-60 ember volt ott minden edzésen.Ennél lényegesen többen voltunk,csak ugye nem tudott mindenki minden edzésen részt venni.Persze voltak olyanok is,akik nem vették komolyan és nem jártak rendszeresen...
2013. dec. 12. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!