Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire utal ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire utal ez egy srácnál? Elkeseredtem.

Figyelt kérdés

Kedvel engem, én is őt. Száz éve próbálkozunk egymással, de nem volt mrg semmi köztünk. Megbeszéltük, hogy találkozunk, de nem jelentkeztem, vártam, hogy vagyok e neki olyan fontos, hogy rákérdezzen, mi van.


Aztán kerestem telefonon, semmi válasz. Kerestem neten, arra sem.


Utál engem? Lehez még rá esély, hogy megkeres? Én már nem akarom zavarni. Mi a baj, gondolkodik vagy miért vonul el?


2014. nov. 12. 14:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Elnézést ha megsértettem a kis lelkivilágodat és nem olyan választ adtam amit vártál vagy hallani szerettél volna, de sehol nincs megszabva, hogy kötelező csak jókat írni, az igazság néha fáj, és a véleménynyilvánítás mindenkinek saját szíve-joga.

És ez nem mindig esik egybe azzal amit a másik hallani akar.

További szép napot :) #3

2014. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Még ha szimpatikus is egy lány akkor is kiábrándító, ha felültet, főleg még ha arra se hajlandó, hogy bocsánatot kérjen. Valószínűleg elment a kedve a társaságodtól. Minél jobban nyomulsz, annál rosszabb lesz a helyzet.
2014. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Noss az a probléma, hogy nem csak a 10-enévesek ilyen gondolkodásúak manapság, hanem bőven akad 20 felett is ilyen éretlen gondolkodású nő.


A válaszom pedig tömören röviden, hogy ezt jól elb**asztad.

Ha akarsz tőle valamit akkor személyesen keresd fel.

2014. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert manapság aminek ma szellemi mélysége van, arra ráfogják, hogy "negatív". Ezért ilyen felületes ez a mai társadalom, mert képtelen szembenézni a démonjaival. A 3-as válaszolónak teljes mértékben igaza van. Életképtelen a korosztályod.
2014. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ha egy fiútol akarsz valamit kérdezd meg tőle

nem fog kombinálni, nem fogja a gondolataidat kitalálni

a fiúk úgy működnek, hogy 2 + 2 az 4

és ne játssz vele, mert látod, ott hagy

mit gondolsz, neki jól esett, hogy átverted?

azt gondolja nem is érdekel

2014. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem játszom én senkivel, őszinte voltam vele többször is, de hiába. Ezzel az eltünéssel nem is lenne baj, de néha fel- felbukkan, akkor hagyna végleg.
2014. nov. 12. 18:20
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez arra utal, hogy éretlen vagy egy párkapcsolatra és nem az agyaddal gondolkodol. És teljesen mindegy, hogy 14 éves vagy vagy 34, a szellemi érettség nem korfüggő.


Igazad van, az, amit te csináltál, nem játszma. Az, hogy találka előtt felszívódsz, baszott nagy taplóság. Innentől kezdve nem csoda, hogy nem keres. No ehhez kellene agyban felnőni.


Ezt meg nyugodtan könyveld el tanulópénznek. Aztán legközelebb nyugodtan feltételezd, hogy ha egy pasas találkozni akar veled, az nem azért van, mert pont le szar és ne kezd el tesztelgetni, pláne ilyen hülye módszerekkel!

2014. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!